szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

23 LutegoNasze relacje

23 LutegoNajnowsze wiadomości

23 Lutego Najnowsze plotki

imprezy

Poznański gig Armina van Buurena

fot. mat. promo

Kiedy: 2011-02-19 - 2010-12-11 , godz. 21:00

Gdzie: Międzynarodowe Targi Poznańskie , Poznań

Za ile:  

  A A A
 

Oficjalnie potwierdzona została data oraz miejsce wyjątkowego wydarzenia muzycznego, które odbędzie się w Poznaniu 19 lutego 2011 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Będzie to autorski występ najpopularniejszego DJ’a na świecie – Armina van Buurena.

W tym roku Armin po raz 4 został ogłoszony DJ’em numer 1 na świecie według rankingu DJ Magazine TOP 100.

Armin van Buuren, który jako jedyny został wybrany 4 lata z rzędu najlepszym DJ’em na świecie, powróci do Polski by zaprezentować swoją najnowszą płytę podczas ekskluzywnego koncertu. Najnowsze osiągnięcia techniczne połączone z magią muzyki oraz artystycznym spektaklem stworzą widowisko, na którym nie może was zabraknąć! Realizacja fantazji, marzeń i oczekiwań tysięcy fanów Armina Van Buurena w Polsce!

Impreza odbędzie się w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich, w pawilonie numer 5. Nowoczesna, ogromna, komfortowa, bezpieczna i klimatyzowana hala będzie doskonałym miejscem dla tysięcy fanów Armina, którzy z pewnością przybędą do Poznania z całego świata.

Już 29 listopada o godzinie 20.00 ruszy sprzedaż pierwszej promocyjnej puli biletów Standard, Golden i Deluxe. 30 listopada o godzinie 20.00 ruszy sprzedaż biletów Fan Area. Bilety dostępne będą na ftb.pl.

oceń
1
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!