szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

26 LutegoNasze relacje

26 LutegoNajnowsze wiadomości

26 Lutego Najnowsze plotki

imprezy

AC/DC w Polsce

 

Kiedy: 2010-05-27 , Czwartek

Gdzie: Lotnisko Bemowo , Warszawa

Za ile:  

  A A A
 

Legenda rocka wraca po prawie 20 latach do Polski. Grupa AC/DC wystąpi 27 maja 2010 roku na warszawskim lotnisku Bemowo.

Ponad trzy dekady kariery AC/DC stanowią dla świata istotne źródło mocy i energii. Od momentu powstania (1973 rok) twórczość AC/DC zdobywa świat. Liczne wyprzedane trasy koncertowe i sprzedaż albumów w liczbie ponad 150 milionów egzemplarzy, uczyniły grupę AC/DC jednym z 5 najlepiej sprzedających się zespołów w Ameryce. Zespół AC/DC z całą pewnością należy do światowej czołówki. Świetność zespołu potwierdzić może między innymi tak prestiżowe wydarzenie jak wprowadzenie do Rock and Roll Hall of Fame, które miało miejsce w marcu 2003 roku.

Poprzedni koncert AC/DC w Polsce odbył się w 1991 roku w Chorzowie. Koncert, który odbędzie się w maju spełni zatem marzenia wielu polskich fanów, którzy na ponowny występ grupy w naszym kraju musieli czekać blisko 20 lat.

Bilety na koncert AC/DC w cenach 170 zł oraz 310 zł.

oceń
3
0
Podziel się

najnowsze

obrazek

Rytuały, albo striptiz po pięćdziesiątce

2010-05-28

Koncert AC/ DC nie może zaskakiwać. To wypełnianie rytuałów, na które fani czekają, jak inspektor NIK-u, odhaczający w kolejnych rubrykach, wszystko, co pozwoli spać spokojnie kontrolowanemu.

więcej »

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!