szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

17 CzerwcaNasze relacje

17 CzerwcaNajnowsze wiadomości

17 Czerwca Najnowsze plotki

imprezy

Wyjątkowa trasa Kayah

 

Kiedy: 2009-11-20 - 2009-12-13

Gdzie: Aula UAM,Filharmonia Bałtycka,Filharmonia im. H.Wieniawskiego,Opera i Filharmonia Podlaska,Kino Teatr Adria,Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu,Auditorium Maximum UJ,Sala Kongresowa,Centrum Sztuki Impart,Klub Wytwórnia , Poznań, Gdańsk, Lublin, Białystok, Bydgoszcz, Zabrze, Kraków, Warszawa, Wrocław, Łódź

Za ile:  

  A A A
 

Dwudziestego listopada rozpocznie się długo oczekiwania trasa koncertowa Kayah promująca najnowszy album artystki „Skała“. W ramach trasy Kayah zagra 12 koncertów w 10 miastach.

Subtelna i porywająca muzyka akustyczna, która króluje na „Skale“ wymaga specjalnej oprawy, dlatego na koncerty zapraszamy do wyjątkowych sal w filharmoniach, operach, teatrach...

Na koncertach zagrają muzycy ze stałego zespołu Kayah, tj. Krzysztof Pszona, Michał FOX Król, Robert Luty, Piotr Żaczek, Artur Affek, Iwona Zasuwa, Ewa Jach i Daniel Wojsa, ale specjalnie na tę trasę zespół został powiększony o kwartet smyczkowy Royal. Gościnnie wystąpi także Nick Sinckler znany z Fabryki Gwiazd. Obok nastrojowych piosenek z ostatniej płyty Kayah zaprezentuje również swoje ulubione utworu z innych albumów. Nie zabraknie też największych przebojów Artystki. Koncerty będą miały wyjątkową oprawę wizualną, przygotowaną specjalnie na potrzeby tej trasy. Wszystko po to, żeby oddać bogactwo różnorodności muzycznej i stworzyć dla widzów niezapomniane widowisko.

GDZIE JESZCZE POJAWI SIĘ KAYAH?


Żywiołowość Artystki, jej niezwykła umiejętność „wyśpiewania“ emocji, bardzo osobiste teksty i świetny kontakt z publicznością sprawiają, że koncerty Kayah zawsze są niezapomnianym przeżyciem. Jesteśmy przekonani, że tak będzie i tym razem.

oceń
0
0
Podziel się
  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!