szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

24 LutegoNasze relacje

24 LutegoNajnowsze wiadomości

24 Lutego Najnowsze plotki

imprezy

Jean-Michel Jarre we Wrocławiu

 

Kiedy: 2009-05-06 , Środa

Gdzie: Hala Stulecia , Wrocław

Za ile:  

  A A A
 

Jean-Michel Jarre 6 maja we wrocławskiej Hali Stulecia. Artysta wystąpi w Polsce w ramach trasy World Arena.

World Arena, to przede wszystkim spektakularna produkcja przygotowana specjalnie dla sal koncertowych. To również muzyka z jego najbardziej rozpoznawalnych albumów. Artysta obiecuje, że dzięki unikalnej i zupełnie nowej superprodukcji, będzie w stanie podzielić się energią, jaka towarzyszyć może tylko występom plenerowym i emocjami, jakie rodzą się podczas intymnych koncertów halowych.

Dzięki fuzji syntezatorów analogowych, nowoczesnej technologii cyfrowej, ogromnych ekranów projekcyjnych HD oraz spektakularnej scenografii laserów i świateł, stworzył show, które łączy w sobie jego charakterystyczną ekspresję oraz talent do tworzenia widowisk na długo zapadających w pamięci.

Ceny biletów:
175 złotych
195 złotych
660 złotych (pakiet VIP)

(megafon.pl/ fot. Piotr Bąkiewicz)

oceń
0
0
Podziel się

najnowsze

obrazek

Kosmiczny Wrocław

2009-05-07

O popularności Jeana-Michel Jarre’a w Polsce nikogo chyba przekonywać nie trzeba. Na jego koncert w Stoczni Gdańskiej w roku 2005 przybyło ponad 170 tysięcy ludzi. Nie jest to może tak obłędna liczba jak trzy i pół miliona zanotowane w Moskwie...

więcej »

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~dora68 [2009-05-07 23:11]

mało ciekawy koncert
Spodziewałam sie totalnego odlotu, a tu hmm... niedosyt. Nie miało to nic wspólnego z widowiskiem. W dodatku na harfie 3 wpadki, jeden kawałek totalnie sfałszowany. Decybeli o wiele za dużo. A w numerze z akordeonem w ogóle nie było słychać owego instrumentu. Ekran za sceną ewidentnie się marnował. Raz pojawiły się na nim jakieś różnokolorowe plamy. No i repertuar - tylko najstarsze zgrane kawałki. Wyglądało to tak, jakby potraktował nas - Wrocławian jak kompletnych ignorantów z jakiejś dziury na końcu świata, którzy zadowolą się ochłapami. Czy jesteśmy gorsi od gdańszczan? Ich Space of Freedom w 2005 to był WIELKI spektakl.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~mkkf [2009-05-07 15:29]

jean michael jarre
niezapomniana impreza jestem pod wrazeniem tego muzyka cudowny koncert

odpowiedz