szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

23 LutegoNasze relacje

23 LutegoNajnowsze wiadomości

23 Lutego Najnowsze plotki

imprezy

James Blunt w Sali Kongresowej

 

Kiedy: 2009-02-19 , Czwartek

Gdzie: Sala Kongresowa , Warszawa

Za ile:  

  A A A
 


Blunt zadebiutował albumem Back to Bedlam. Krążek rozszedł się w Europie w 5 milionach kopii. Pierwszy singel "You're Beautiful" bardzo szybko stał się hitem, zajmując pierwsze miejsca na listach przebojów Europy, USA i Australii. (fot. materiały wydawcy)Muzyka Blunta jest mieszanką rocka, soft rocka, folk rocka z elementami soulu, przypominającą początkową muzykę Eltona Johna. Blunt gra na instrumentach takich jak: pianino, gitara, marimba, melotron i organy. Do jego sukcesu przyczyniła się Linda Perry, piosenkarka, która zajmuje się pisaniem tekstów dla artystów.

KUP BILETY NA TEN KONCERTJames Blunt stał się jednym z nielicznych brytyjskich artystów, których piosenki znajdują się na szczycie Billboard Hot 100. Piosenka "You're Beautiful" osiągnęła pierwsze miejsce na początku 2006 roku, kiedy w Stanach Zjednoczonych miała premierę jego debiutancka płyta. Wytwórnią płytową Blunta jest Atlantic Records.

oceń
0
0
Podziel się

najnowsze

obrazek

Wielki show skromnego człowieka

2009-02-20

(19.02.2009, Warszawa, Sala Kongresowa) Jeszcze przed koncertem, w rozmowie z Wirtualną Polską James Blunt opowiadał o swoich koncertach tłumacząc, że jego celem zawsze jest przekazanie słuchaczom i publiczności jak najszerszej palety emocji....

więcej »

  • Skomentuj
  • WP
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!