szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

28 StyczniaNasi felietoniści

28 StyczniaNajnowsze wiadomości

28 Stycznia Najnowsze plotki

najnowsze

Tymon Tymański

Tymon Tymański

Kompozytor, tekściarz, felietonista. Razem ze Zbigniewem Sajnogiem (ex-Totart) napisał powieść pt. "Chłopi 3". Jest autorem sztuki pt. "Mój Dżez", kilku scenariuszy filmowych i felietonów, które pisywał dla Trybuny, Metropolu i Gazety Wyborczej.

o felietoniście

    Bądź "Happy" z własnym hitem

    2014-03-10

    Wielokrotnie wydając singla czy płytę zastanawiałem się, jakie kroki podejmować, aby dotrzeć do odbiorcy. Nie raz szargały mną mieszane uczucia czy dodatkowa reklama jest niezbędna muzyce, czy muzyka powinna bronić się sama? Jak podbić oglądalność swoich kanałów na YouTubie? wiďż˝cej »

najnowsze

obrazek

Aram z Jedynki

2010-04-20

W katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem zginęło wiele wybitnych postaci. Jedną z nich był poseł PO Arkadiusz Rybicki.
Aram - takim kryptonimem nazwała go ubecja inwigilująca go w czasach PRL-u, gdy był działaczem opozycyjnego Ruchu Młodej Polski. więcej »

obrazek

Być jak ...jak kto?

2010-04-14

Dawno temu zespół Perfect śpiewał „Chcemy być sobą". Najwięksi naukowcy do dziś nie rozwiązali problemu, co tak na prawdę oznacza bycie sobą. więcej »

obrazek

Baw się i wrzeszcz!

2010-04-14

W tym roku pop kultura obchodzi ważną rocznicę. Mija pięćdziesiąt lat od powstania zespołu The Beatles. Mój dwunastoletni syn Tytus, który jest ich wielkim fanem namówił mnie na wycieczkę do Liverpoolu - miejsca gdzie Beatlesi się urodzili i... więcej »

obrazek

Jedziemy pic czeskie piwo

2010-04-14

Poczytałem sobie trochę wpisów i przypomniał mi się cytat z św. p. Marszałka Piłsudskiego: „Polska to naród idiotów“. O tak, panie Ziucie. Oczywiście nie wszyscy są tu idiotami, ale owa przytomna mniejszość cudownie gubi się w rozkrzyczanej... więcej »

obrazek

Polska - królowa darmowych plenerów z szajs-muzyką

2010-03-24

Trudno oskarżać Polaków, że są niemądrzy i nieosłuchani. Można im zarzucić wygodę i lenistwo, ale taka już natura ludzka. Jak mawiał mój dobry kolega z osiedla: „można się rozwijać albo zwijać – wybór należy do ciebie“. więcej »