szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

18 StyczniaNasi felietoniści

18 StyczniaNajnowsze wiadomości

18 Stycznia Najnowsze plotki

najnowsze

Tymon Tymański

Tymon Tymański

Kompozytor, tekściarz, felietonista. Razem ze Zbigniewem Sajnogiem (ex-Totart) napisał powieść pt. "Chłopi 3". Jest autorem sztuki pt. "Mój Dżez", kilku scenariuszy filmowych i felietonów, które pisywał dla Trybuny, Metropolu i Gazety Wyborczej.

o felietoniście

    Bądź "Happy" z własnym hitem

    2014-03-10

    Wielokrotnie wydając singla czy płytę zastanawiałem się, jakie kroki podejmować, aby dotrzeć do odbiorcy. Nie raz szargały mną mieszane uczucia czy dodatkowa reklama jest niezbędna muzyce, czy muzyka powinna bronić się sama? Jak podbić oglądalność swoich kanałów na YouTubie? wiďż˝cej »

najnowsze

obrazek

Rock'N'Roll swinguje jak ch***

2010-06-24

Kiedy miałem lat 13, odkryłem dwupłytowy album Beatlesów z Hamburga. Pomiędzy 1960 i 1962 rokiem Beatlesi odwiedzili Reeperbahn pięciokrotnie, grając w Kaiserkeller, Indra, Top Ten i Star Clubie. więcej »

obrazek

Let's Go, Lakers, Let's Go!!!

2010-06-24

W czerwcu mam dość mało koncertów i sporo czasu dla siebie. Zająłem się przeto powolną dłubaniną nad zbiorem dwudziestu piosenek na następną płytę Tranzystorów; lada moment zaczynam walkę z muzyczną ilustracją do „Novocenta“ Bariccelliego w... więcej »

obrazek

Precz z biustonoszem!

2010-06-16

Czytam sobie prasę, przeglądam Internet, a tam wiadomości z końca świata. Wszędzie tylko powodzie, wulkany, katastrofy, pożogi, huragany i ...wybory. Jednak przy odrobinie szczęścia da się jeszcze trafić na pozytywną informację. Okazuje się, że... więcej »

obrazek

Goły pępek rządzi!

2010-06-16

Uwielbiam oglądać stare teledyski rockowe i to nie tylko dla świetnej muzyki, ale głównie dlatego, że tam nikt nie tańczy. Obecnie, zrobienie teledysku bez stu półnagich tancerek jest praktycznie niemożliwe. Kiedyś liczyła się muzyka, przesłanie,... więcej »

obrazek

Wyspa

2010-05-12

Wyspa była piękna jak na zdjęciach, które widzieli wcześniej w Internecie. Tropikalna roślinność, wielka, piaszczysta plaża, drzewa kokosowe i słońce. Po prostu raj. Promienie słoneczne na moment oślepiły prezydencką parę. więcej »