szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

23 StyczniaNasi felietoniści

23 StyczniaNajnowsze wiadomości

23 Stycznia Najnowsze plotki

najnowsze

Tymon Tymański

Tymon Tymański

Kompozytor, tekściarz, felietonista. Razem ze Zbigniewem Sajnogiem (ex-Totart) napisał powieść pt. "Chłopi 3". Jest autorem sztuki pt. "Mój Dżez", kilku scenariuszy filmowych i felietonów, które pisywał dla Trybuny, Metropolu i Gazety Wyborczej.

o felietoniście

    Bądź "Happy" z własnym hitem

    2014-03-10

    Wielokrotnie wydając singla czy płytę zastanawiałem się, jakie kroki podejmować, aby dotrzeć do odbiorcy. Nie raz szargały mną mieszane uczucia czy dodatkowa reklama jest niezbędna muzyce, czy muzyka powinna bronić się sama? Jak podbić oglądalność swoich kanałów na YouTubie? wiďż˝cej »

najnowsze

obrazek

Blok Cyfrowy Vol.1

2010-08-31

Witam w Bloku Cyfrowym - cotygodniowym przeglądzie najnowszej muzyki z gatunków indie electro, indie dance, nu disco. W Bloku Cyfrowym usłyszycie najciekawsze numery i sety, które pojawią się na wszelkich blogach, soundcloudzie, podcastach i... więcej »

obrazek

Jazz Meeting - spotkanie umysłów

2010-07-22

Nie pisałem, bo miałem wakacje. Wakacje nie były wolne od pracy, ale pojawiły się beztroska i lekkość bytu. Tydzień temu w Szczecinie, na tzw. betonowcu, zagraliśmy „chopinowski“ koncert w większym składzie, w którym oprócz członków Polish Brass... więcej »

obrazek

Polska jazda

2010-07-22

Trasy wakacyjne mają swój niezaprzeczalny urok. Pod warunkiem, że mamy auto z klimatyzacją i nie stoimy w korku. O ile auto z er kondyszyn możemy sobie kupić, o tyle jazda bez korków jest prawie niemożliwa. więcej »

obrazek

Bruce i harmonijka

2010-07-14

Sensacją towarzyską Warszawy był ostatnio znany gwiazdor amerykańskiego kina Bruce Willis. Bohater „Szklanej Pułapki" nie pojawił się u nas by zagrać w kolejnym hicie kinowym, ale po to by reklamować polską wódkę Sobieski, której jest... więcej »

obrazek

PiS Ronaldo

2010-07-14

Znany z posiadania monopolu na prawdę i polskość Janek Pospieszalski stał się bohaterem satyrycznej piosenki Big Cyca. Jego program „Warto rozmawiać" jedni uważają, za zwykłą telewizyjną propagandę inni za skarb narodowy, większy od polonezów... więcej »