szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

23 StyczniaNasi felietoniści

23 StyczniaNajnowsze wiadomości

23 Stycznia Najnowsze plotki

najnowsze

Tymon Tymański

Tymon Tymański

Kompozytor, tekściarz, felietonista. Razem ze Zbigniewem Sajnogiem (ex-Totart) napisał powieść pt. "Chłopi 3". Jest autorem sztuki pt. "Mój Dżez", kilku scenariuszy filmowych i felietonów, które pisywał dla Trybuny, Metropolu i Gazety Wyborczej.

o felietoniście

    Bądź "Happy" z własnym hitem

    2014-03-10

    Wielokrotnie wydając singla czy płytę zastanawiałem się, jakie kroki podejmować, aby dotrzeć do odbiorcy. Nie raz szargały mną mieszane uczucia czy dodatkowa reklama jest niezbędna muzyce, czy muzyka powinna bronić się sama? Jak podbić oglądalność swoich kanałów na YouTubie? wiďż˝cej »

najnowsze

obrazek

Kryptonim "Żyletka"

2010-09-24

Zespół rockowy, który dorobił się książki na swój temat to na polskim rynku muzycznym wyjątek. Powstały już wydumane książki o zespołach takich jak Dżem, Kult, Maanam czy T.Love. Ma swoje biograficzne wydawnictwa Niemen, Czerwone Gitary, Acid... więcej »

obrazek

Maskotka

2010-09-24

Świat dorosłych tylko z nazwy jest dorosły. Tak na prawdę dorośli to dzieci tylko starsze, większe i bardziej zniszczone przez nałogi. Dzieci nie wyobrażają sobie życia bez zabawek i słodyczy. Dorośli ze słodyczy potrafią zrezygnować, ale z... więcej »

obrazek

Blok Cyfrowy Vol.3

2010-09-24

Witam w trzeciej edycji Bloku Cyfrowego, który ponownie przygotował dla Was trójmiejski wodzirej elektro – eS / http://www.myspace.com/andrzejes. Blok Cyfrowy to przegląd najnowszej muzyki z gatunków indie electro, indie dance, nu disco. więcej »

obrazek

Blok Cyfrowy Vol.2

2010-09-09

Witam w drugiej edycji Bloku Cyfrowego, który ponownie przygotował dla Was trójmiejski wodzirej elektro – eS / http://www.myspace.com/andrzejes. Blok Cyfrowy to przegląd najnowszej muzyki z gatunków indie electro, indie dance, nu disco. więcej »

obrazek

O natchnieniu i nadprzewodzeniu

2010-09-01

Czy dzieliłem się z Wami koncepcją artysty jako przekaźnika? Od kilkudziesięciu lat zajmuję się domorosłą analizą tzw. natchnienia i aktu twórczego. Sporo cholernie ciekawych rzeczy o natchnieniu, podświadomości i śnie pisze Jung, ale ja - jako... więcej »