szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

19 StyczniaNasi felietoniści

19 StyczniaNajnowsze wiadomości

19 Stycznia Najnowsze plotki

najnowsze

Tymon Tymański

Tymon Tymański

Kompozytor, tekściarz, felietonista. Razem ze Zbigniewem Sajnogiem (ex-Totart) napisał powieść pt. "Chłopi 3". Jest autorem sztuki pt. "Mój Dżez", kilku scenariuszy filmowych i felietonów, które pisywał dla Trybuny, Metropolu i Gazety Wyborczej.

o felietoniście

    Bądź "Happy" z własnym hitem

    2014-03-10

    Wielokrotnie wydając singla czy płytę zastanawiałem się, jakie kroki podejmować, aby dotrzeć do odbiorcy. Nie raz szargały mną mieszane uczucia czy dodatkowa reklama jest niezbędna muzyce, czy muzyka powinna bronić się sama? Jak podbić oglądalność swoich kanałów na YouTubie? wiďż˝cej »

najnowsze

obrazek

Blok Cyfrowy Vol.4

2010-10-28

Witam po przerwie ;)
Przed Wami czwarta edycja Bloku Cyfrowego, który ponownie przygotował dla Was trójmiejski wodzirej elektro – eS / http://www.myspace.com/andrzejes. więcej »

obrazek

Kto ma dużego?

2010-10-27

Siedem lat temu na festiwalu w Opolu, w koncercie premiery zaśpiewałem numer ze swojej solowej płyty „Skiba dla dorosłych". Wykonywana piosenka nazywała się „Każdy coś ma" i do dzisiaj można znaleźć zrobiony do niej zabawny teledysk na You... więcej »

obrazek

Thelonious Monk

2010-10-20

W zeszłym tygodniu wraz z mą nową grupą JAZZ OUT nagraliśmy płytę z numerami Theloniousa Monka. Przez parę dni w moim krwiobiegu płynął Monk w najczystszej postaci – dziwacznej, radykalnej i szalonej. więcej »

obrazek

Mamadou wybacz!

2010-10-14

W najnowszej „Polityce" (nr 41 z 9 października 2010) czytam wywiad z Mamadou Dioufem (na zdjęciu), muzykiem z Senegalu, który od blisko trzydziestu lat mieszka w Polsce. Wywiad jest o rasizmie Polaków i o tym jak muzyk radzi sobie z tym... więcej »

obrazek

Głos w sprawie artysty Darskiego

2010-09-24

Artysta Adam Darski będzie miał kolejną sprawę z powodu podarcia Biblii na koncercie swej grupy Behemoth w gdyńskim klubie Ucho. Pozywającym jest niejaki pan Nowak, szef Ogólnopolskiego Komitetu Obrony Przed Sektami. Choć nie utożsamiam się z... więcej »