szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

23 StyczniaNasi felietoniści

23 StyczniaNajnowsze wiadomości

23 Stycznia Najnowsze plotki

najnowsze

Tymon Tymański

Tymon Tymański

Kompozytor, tekściarz, felietonista. Razem ze Zbigniewem Sajnogiem (ex-Totart) napisał powieść pt. "Chłopi 3". Jest autorem sztuki pt. "Mój Dżez", kilku scenariuszy filmowych i felietonów, które pisywał dla Trybuny, Metropolu i Gazety Wyborczej.

o felietoniście

    Bądź "Happy" z własnym hitem

    2014-03-10

    Wielokrotnie wydając singla czy płytę zastanawiałem się, jakie kroki podejmować, aby dotrzeć do odbiorcy. Nie raz szargały mną mieszane uczucia czy dodatkowa reklama jest niezbędna muzyce, czy muzyka powinna bronić się sama? Jak podbić oglądalność swoich kanałów na YouTubie? wiďż˝cej »

najnowsze

obrazek

Kupa wszech czasów

2011-01-05

Pamiętać coś po wszech czasy, to znaczy tyle, co pamiętać coś nawet nie do końca życia, ale do końca świata. Świat jak wiadomo skończy się za ok. 300 tysięcy lat (jak obliczono kula ziemska zbliży się wówczas do słońca tak blisko, że planeta... więcej »

obrazek

Żegnaj, Kapitanie Wołowe Serce!

2011-01-03

17 grudnia w szpitalu kalifornijskiego miasta Arcata zmarł niejaki Donald Glen Vliet, powszechnie znany jako Kapitan Wołowe Serce. Urodzony w mieście Glendale, był jedynym synem Glena Alonzo Vlieta i Willie Sue Vliet, właścicieli lokalnej stacji... więcej »

obrazek

Koncert ze szronem na ustach

2010-12-15

Agnieszka Kowalska z Gazety Wyborczej (wydanie lokalne Gazeta Stołeczna) napisała ostatnio, że z warszawskiego Sylwestra na Placu Konstytucji organizowanego przez Polsat rok temu zapamiętała tylko dwa wydarzenia: Jak Skiba wpadł pod scenę oraz... więcej »

obrazek

Blok Cyfrowy Vol.5

2010-11-26

Dzień dobry. Przed Wami piąta edycja Bloku Cyfrowego, który ponownie przygotował dla Was trójmiejski wodzirej elektro – eS / http://www.myspace.com/andrzejes.
więcej »

obrazek

Czy nienawidzę polskiej muzyki?

2010-11-18

Kiedyś w jakimś wywiadzie powiedziałem, że nienawidzę polskiej muzyki. E tam, różne rzeczy się mówi w wywiadach. Kto wymyślił pogląd, że artysta powinien być konsekwentny? Albo że w ogóle człowiek winien być konsekwentny? Konsekwencja wobec kogo,... więcej »