szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

23 StyczniaNasi felietoniści

23 StyczniaNajnowsze wiadomości

23 Stycznia Najnowsze plotki

najnowsze

Tymon Tymański

Tymon Tymański

Kompozytor, tekściarz, felietonista. Razem ze Zbigniewem Sajnogiem (ex-Totart) napisał powieść pt. "Chłopi 3". Jest autorem sztuki pt. "Mój Dżez", kilku scenariuszy filmowych i felietonów, które pisywał dla Trybuny, Metropolu i Gazety Wyborczej.

o felietoniście

    Bądź "Happy" z własnym hitem

    2014-03-10

    Wielokrotnie wydając singla czy płytę zastanawiałem się, jakie kroki podejmować, aby dotrzeć do odbiorcy. Nie raz szargały mną mieszane uczucia czy dodatkowa reklama jest niezbędna muzyce, czy muzyka powinna bronić się sama? Jak podbić oglądalność swoich kanałów na YouTubie? wiďż˝cej »

najnowsze

obrazek

Smells Like Tape Spirit

2011-03-31

W sobotę wieczorem nie zdążyłem wpaść na koncert kwintetu Wojtka Mazolewskiego w gdańskim Żaku, promującego drugi album grupy pt. "Smells Like Tape Spirit". więcej »

obrazek

Narodowe nie śpiewanie

2011-03-21

Jeszcze dziesięć lat temu narzekano na brak dobrych wokalistów. Mówiło się o zamkniętym kręgu ciągle tych samych osób. Teraz śpiewa cała Polska, a wylęgarnią nowych talentów są konkursy telewizyjne. W tym sezonie nastąpi ich ponowny wysyp we... więcej »

obrazek

Alternatywny Gdańsk

2011-03-21

Od lat wszyscy pchają się do kolejki tych, którzy obalili w Polsce komunizm. Wymienia się Solidarność, Wałęsę, Kuronia, kościół katolicki, Ronalda Reagana, a nawet muzykę rockową i krasnoludki. Do tej kolorowej gromadki książka „Artyści,... więcej »

obrazek

Moje parapety

2011-03-21

Ostatnimi czasy zainteresowałem się instrumentami klawiszowymi, jak się ten wspólny zbiór niezgrabnie nazywa. Potocznie mówi się o nich po prostu „klawisze“; złośliwcy nazywają je nawet „parapetami“. Kiedy miałem siedem lat, mama zapisała mnie na... więcej »

obrazek

Moherowe klify

2011-03-21

Wyjechaliśmy na kilka dni z Big Cycem do Irlandii, by przekonać się, że mohery są nie tylko w Polsce. Miejscowi entuzjaści rocka zaprosili nas na koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do Limerick. Nazwa tego miasteczka sugeruje, iż tu... więcej »