szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

23 StyczniaNasi felietoniści

23 StyczniaNajnowsze wiadomości

23 Stycznia Najnowsze plotki

najnowsze

Tymon Tymański

Tymon Tymański

Kompozytor, tekściarz, felietonista. Razem ze Zbigniewem Sajnogiem (ex-Totart) napisał powieść pt. "Chłopi 3". Jest autorem sztuki pt. "Mój Dżez", kilku scenariuszy filmowych i felietonów, które pisywał dla Trybuny, Metropolu i Gazety Wyborczej.

o felietoniście

    Bądź "Happy" z własnym hitem

    2014-03-10

    Wielokrotnie wydając singla czy płytę zastanawiałem się, jakie kroki podejmować, aby dotrzeć do odbiorcy. Nie raz szargały mną mieszane uczucia czy dodatkowa reklama jest niezbędna muzyce, czy muzyka powinna bronić się sama? Jak podbić oglądalność swoich kanałów na YouTubie? wiďż˝cej »

najnowsze

obrazek

Cliff Burton - jeden z tych, którzy odeszli z tego świata zdecydowanie za wcześnie

2014-02-02

Był określany mianem „Hendrixa gitary basowej”, muzycy Metalliki przenieśli się dla niego z Los Angeles do San Francisco, a na debiutanckim albumie zespół oddał mu ponad cztery minuty cennego czasu na nagranie basowej solówki. więcej »

obrazek

Wiosna na Camden Town!

2011-03-31

W miniony weekend wiosna wywiała Big Cyca do stolicy Albionu. Zaraz po przylocie do Londynu wybraliśmy się na Camden Town. To kolorowa dzielnica pełna klubów, punków i sklepów muzycznych. więcej »

obrazek

Szukanie idioty

2011-03-21

Od pewnego czasu o niczym innym się nie mówi tylko o tym, że artyści i celebryci zawiedli się na Platformie i teraz masowo dystansują się do polityki Donalda Tuska. więcej »

obrazek

Dokument o grupie Miłość

2011-04-05

Trzy lata pracy w publicznej telewizji były dla mnie doświadczeniem absolutnie genialnym. Wiadomo, kasa się zgadzała i była wypłacana regularnie niczym szwajcarskie tantiemy. więcej »

obrazek

Awanturka

2011-03-21

Nic tak nie podnosi temperatury spotkań na wizji jak mała awanturka. Ostatnio zdarzyło mi się ściąć z Wojtkiem Jagielskim na planie programu „Tomasz Lis na żywo”. Mieliśmy dyskutować o tym, czy nowe konkursy telewizyjne, których ma być teraz... więcej »