szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

18 StyczniaNasi felietoniści

18 StyczniaNajnowsze wiadomości

18 Stycznia Najnowsze plotki

najnowsze

Tymon Tymański

Tymon Tymański

Kompozytor, tekściarz, felietonista. Razem ze Zbigniewem Sajnogiem (ex-Totart) napisał powieść pt. "Chłopi 3". Jest autorem sztuki pt. "Mój Dżez", kilku scenariuszy filmowych i felietonów, które pisywał dla Trybuny, Metropolu i Gazety Wyborczej.

o felietoniście

    Bądź "Happy" z własnym hitem

    2014-03-10

    Wielokrotnie wydając singla czy płytę zastanawiałem się, jakie kroki podejmować, aby dotrzeć do odbiorcy. Nie raz szargały mną mieszane uczucia czy dodatkowa reklama jest niezbędna muzyce, czy muzyka powinna bronić się sama? Jak podbić oglądalność swoich kanałów na YouTubie? wiďż˝cej »

najnowsze

obrazek

Sałatki, zapieksy i ordynarna świeżona

2010-03-15

Wczorajszą niedzielę spędziłem niczym pustelnik. Wróciłem do pustego domu z trasy z mym nowym zespołem jazzowym. Czuć było wiosnę w powietrzu; słoneczne światło skąpało całe mieszkanie, subtelnie zapowiadając beztroskie dni kanikuły. więcej »

obrazek

Aby do wiosny

2010-03-12

Tegoroczny luty nie był w moim wykonaniu wybitnie koncertowy - ledwo cztery nędzne sztuki. Nędzne w sensie ilości, nie jakości. Przez ostatnich parę lat zasuwałem tak ostro, że nawet nie zauważałem zmian pór roku. Styczeń, kwiecień, czerwiec,... więcej »

obrazek

Ach jak w naszej firmie fajnie!

2010-02-10

Piosenka pracowników Auchan w której wykorzystując melodie ze słynnego songu „We are the World" napisaną przez Michaela Jacksona i Lionela Richie śpiewają, że są najlepsi, pokonają konkurencję i że od dziesięciu lat, tak im się cudnie w sklepie... więcej »

obrazek

Pocałunek Dody

2010-02-02

O tym jak całuje nasza największa skandalistka Doda mógł się przekonać ostatnio sam prezydent Kaczyński. Podczas Charytatywnego Balu Dziennikarzy Doda bezceremonialnie wycałowała głowę państwa na oczach zaskoczonej żony prezydenta i tłumu... więcej »

obrazek

Slade - mistrzowie glamrocka

2010-01-25

Kiedy miałem 5-7 lat, w radiu królował bezwstydny glam rock. Pamiętam, że mój starszy brat Roman usiłował nagrywać ambitniejszą muzykę na swoim magnetofonie typu Tonette (stary szpulowiec z charakterystycznym, zielonym i mrugającym „okiem“) –... więcej »