szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • ZET Kids vol.2

  ZET Kids vol.2

  MULTI , POP

  2010-11-23 My-Music

  Drugia odsłona kompilacji dla najmłodszych słuchaczy pod szyldem Radia ZET. W takt ulubionych piosenek będą się bawić, uczyć i beztrosko spędzać czas. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Zet PL

  Zet PL

  POP , MULTI

  2010-02-26 MyMusic

  26.02.10 to dzień premiery płyty ZET PL, przygotowanej przez Radio Zet i My Music kompilacji najlepszych polskich kawałków w wykonaniu naszych największych gwiazd. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • ZET Love

  ZET Love

  POP , MULTI

  2010-01-29 MyMusic

  Z okazji zbliżających się Walentynek, Radio ZET przygotowało album ZET Love - kompilację najpiękniejszych piosenek o miłości. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • ZET Kids

  ZET Kids

  POP , MULTI

  2009-12-04 MyMusic

  W piątek 4 grudnia premiera albumu „ZET Kids”. Jednopłytowa kompilacja przygotowana we współpracy z internetowym kanałem muzycznym ZET Kids, dostępnym na www.radiozet.pl więcej »

  OCEŃ:
  1/5
 • ZET DANCE 3

  ZET DANCE 3

  MULTI

  31 sierpnia 2007 ukaże się na polskim rynku kolejna składanka wydana wspólnie z Radiem ZET. Album ten składa się z dwóch płyt i jego tytuł sugeruje zawartość obu płyt. Jest o już trzecia składanka z serii ZET DANCE. Na albumie znajdują się aktualne przeboje dance znane z anteny Radia ZET, a w szczególności z audycji o tym samym tytule co nasz album. Wydanie tej płyty wspierać będzie ogromna kampania medialna na antenie Radia ZET. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Życie zaczyna się po 30-ce

  Życie zaczyna się po 30-ce

  MULTI

  Wydawnictwo My Music prezentuje kompilację „Życie zaczyna się po 30-ce“ - dwupłytowy album, na którym znajdują się największe przeboje lat 80-tych i 90-tych. Kompilacja jest bardzo zróżnicowana muzycznie, 36 utworów łączy jednak fakt, że zdobyły one serca milionów słuchaczy. więcej »

  OCEŃ:
  0/5