szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • You Could Have It So Much Better... With Franz Ferdinand

  You Could Have It So Much Better... With Franz Ferdinand Franz Ferdinand

  ROCK , ALTERNATIVE

  2005-10-03 Domino Records

  You Could Have It So Much Better to druga płyta grupy pochodzącej z Glasgow, uznawanej za największą gwiazdę niezależnego, gitarowego grania. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • You and Me Against the World

  You and Me Against the World Apoptygma Berzerk

  ROCK , ELECTRONIC

  2005-09-12 Gun Records

  Po trzech latach przerwy powracają norwescy pionierzy electro! Apoptygma Berzerk wydaje właśnie swój nowy singel, zatytułowany "In This Together". Lider formacji, Stephan Groth, wykorzystał przerwę w tworzeniu na doszlifowanie stylu grupy. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Your New Best Friends

  Your New Best Friends

  ROCK

  2005-07-11

  Debiutancki album tej norweskiej formacji, "A Special Album", cieszył się wielkim powodzeniem, nic więc dziwnego, ze fani z niecierpliwością czekali na nową płytę grupy. I z pewnością się nie zawiedli. To kolejna doskonała propozycja, na której znów można (...) więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Young For Eternity

  Young For Eternity The Subways

  ROCK

  2005-07-04 City Pavement

  Debiutancki album angielskiego tria, The Subways. Za produkcję materiału odpowiadał Ian Broudie, wokalista The Lightning Seeds, który miał na koncie współprace z Echo & the Bunnymen, The Fall czy The Icicle Works. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Yes!

  Yes!

  ROCK

  2005-06-13

  Czasami fajne rzeczy rodzą się przez przypadek. Do Me Bad Things – zdumiewająca mieszanka blues/rocka/soul/metalu/mydła/powidła – w ciągu ostatnich dwunasty miesięcy wytrąciła ze stanu odrętwienia niczego się niespodziewającą, zblazowaną (...) więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • You & Me

  You & Me Joe Bonamassa

  ROCK

  2005-06-06 J&R Adventures

  Piąty studyjny krążek w dorobku Joe Bonamassy. Za produkcję dzieła odpowiedzialny był Kevin Shirley, mający na koncie współpracę m.in. z Led Zeppelin, Dream Theater czy Iron Maiden. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • You Can`t Fight What You Can`t See

  You Can`t Fight What You Can`t See

  ROCK

  2005-03-28

  Uwaga fani amerykańskiego noise'u i niezależnego grania spod znaku Touch & Go czy Dischord!!! Po raz pierwszy oficjalnie dostępna w Polsce ostatnia płyta z 2002 roku ikony amerykańskiego noise'u, zespołu Girls Against Boys. Girls Against Boys powrócili po (...) więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Yassasim

  Yassasim

  ROCK

  2005-03-07

  W latach 60. Simon House był członkiem zespołu High Tide, który w latach 1969 i 1970 nagrał dwa popularne albumy undergroundowe dla wytwórni Liberty: "Space Shanties" i "High Tide". Kolejnym etapem w muzycznej karierze Simona był eksperymentalny zespół The (...) więcej »

  OCEŃ:
  0/5