szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • You Gotta Move

  You Gotta Move L.Stadt

  ALTERNATIVE , ROCK

  2013-10-04 Mystic Production

  Zaczęło się od klasycznego country i licznych wizyt w USA, poszło w stronę swobodnej interpretacji muzyki korzeni. Okazuje się, że z Łodzi, bardzo blisko do Ameryki. Najnowszy materiał L.Stadt zatytułowane "You Gotta Move" został zarejestrowany w Teksasie i tę atmosferę z południowej części Stanów Zjednoczonych czuć w nagraniach. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Yours Truly

  Yours Truly Ariana Grande

  POP , RNB

  2013-08-30 Republic

  Debiutancka płyta gwiazdy młodzieżowych seriali „iCarly”, „Victoria znaczy zwycięstwo” i ostatnio „Sam & Cat”. Muzycznie Ariana Grande prezentuje jednak bardzo dojrzałe oblicze. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Yeezus

  Yeezus Kanye West

  POP

  2013-06-18 Universal

  Pod tytułem "Yeezus" ukazała się nowa płyta Kanye Westa. Premiera została wyznaczona na 18 czerwca. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Yellow & Green

  Yellow & Green Baroness

  METAL

  2012-07-17 Relapse Records

  Trzecie studyjne wydawnictwo grupy Baroness. Materiał został wydany 17 lipca 2012 roku dzięki wytwórni Relapse. 14 maja miała miejsce premiera singla promującego - "Take my Bones Away". więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Young the Giant

  Young the Giant Young the Giant

  ALTERNATIVE , ROCK

  2010-10-26 Roadrunner

  Otwierali koncerty Kings Of Leon, wystąpili na prestiżowym festiwalu South By Southwest - to niezła rekomendacja dla debiutantów z Kalifornii. Pierwszy krążek Young The Giant z pewnością katapultuje kalifornijski zespół do grona najciekawszych obecnie wykonawców alternatywnych. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • You Will Meet A Tall Dark Stranger

  You Will Meet A Tall Dark Stranger

  MULTI , FILM

  2010-09-24 Milan Records

  Woody'ego Allena znamy w Polsce doskonale i kochamy jego filmy. Tego wyjątkowego reżysera, scenarzystę, pisarza, humorystę poznaliśmy również jako muzyka jazzowego. Tajemnicą nie jest żadną, jaką muzykę genialny twórca "Manhattanu", "Annie Hall", czy "Śpiocha" najbardziej lubi zamieszczać w podkładzie do swoich filmów. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Year Of The Black Rainbow

  Year Of The Black Rainbow Coheed and Cambria

  ROCK

  2010-04-12 Metalmind Productions

  Ta amerykańska grupa na muzycznej scenie działa już od 1995 r., natomiast ich debiutancki krążek - "The Second Stage Turbine Blade" miał swoją premierę w 2002 r. Twórczość grupy to ekscytująca mieszanka rocka progresywnego z hardcorem i punk rockiem. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Y Not

  Y Not Ringo Starr

  ROCK

  2010-01-11 Hip-O Records

  Kolejny solowy album jednego z Beatlesów może okazać się najbardziej osobistym i wyrazistym krążkiem z dotychczasowych wydawnictw byłego perkusisty "Czwórki z Liverpool". więcej »

  OCEŃ:
  5/5