szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • You Will Meet A Tall Dark Stranger

  You Will Meet A Tall Dark Stranger

  FILM , MULTI

  2010-09-24 Milan Records

  Woody'ego Allena znamy w Polsce doskonale i kochamy jego filmy. Tego wyjątkowego reżysera, scenarzystę, pisarza, humorystę poznaliśmy również jako muzyka jazzowego. Tajemnicą nie jest żadną, jaką muzykę genialny twórca "Manhattanu", "Annie Hall", czy "Śpiocha" najbardziej lubi zamieszczać w podkładzie do swoich filmów. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Your Chillout Radio

  Your Chillout Radio

  ELECTRONIC , MULTI

  2009-09-18 MyMusic

  18. wrzesnia nastąpi premiera dwupłytowej kompilacji „Your Chillout Radio”! Na pierwszej z płyt słuchacze znajdą lekkie i delikatne brzmienia, idealne na chwilę relaksu, na drugiej z kolei bardziej elektroniczne dźwięki z pogranicza house, lounge czy nu jazzu. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Yoga Music

  Yoga Music

  MULTI

  2008-08-08

  Wydawnictwo My Music prezentuje kolejną, po "Wellness and SPA" odsłonę muzyki relaksacyjnej, tym razem skierowaną głównie do miłośników Jogi. więcej »

  OCEŃ:
  3/5
 • You Can Dance

  You Can Dance

  POP , MULTI

  2008-05-23

  Dwupłytowe wydawnictwo z największymi przebojami z programu You Can Dance – po prostu tańcz oraz z najlepszymi wykonaniami tańców na dvd. więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5
 • You Are The Best

  You Are The Best

  MULTI

  Nowy brand płytowy "You Are The Best" - powstaje z myślą o "solenizantach". Będzie to płyta, która ze względu na swoją poligrafię, może służyć jako świetny upominek. więcej »

  OCEŃ:
  0/5