szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Wysocki Maleńczuka

  Wysocki Maleńczuka Maciej Maleńczuk

  POP

  2011-05-04 Warner Music Poland

  "Wysocki Maleńczuka" to wielkie muzyczne wydarzenie, a zarazem jedna z najciekawszych płyt w dyskografii Macieja Maleńczuka. Absolutny powrót do korzeni muzyki, ponownie w towarzystwie zespołu Psychodancing. więcej »

  OCEŃ:
  4.27/5
 • Wars Of The Roses

  Wars Of The Roses Ulver

  ELECTRONIC , METAL

  2011-04-25 Kscope

  Najnowsza propozycja pionierów norweskiego black metalu jest dziełem niezwykłym, które dokumentuje daleką drogę, jaką przebyli członkowie tej niezwykle niezależnej grupy od początku swojej kariery. więcej »

  OCEŃ:
  2.5/5
 • Wasting Light

  Wasting Light Foo Fighters

  ROCK

  2011-04-12 RCA

  Album zespołu Foo Fighters, który obecnie należy do światowej czołówki rockowych bandów naszych czasów- "Wasting Light" pojawi się 11 kwietnia 2011. więcej »

  OCEŃ:
  4.79/5
 • When Ronan Met Burt

  When Ronan Met Burt Ronan Keating

  POP

  2011-04-01 Polydor

  Album "When Ronan Met Burt" to owoc niezwykłego spotkania muzyków różnych pokoleń: legendarnego amerykańskiego kompozytora i pianisty Burta Bacharacha oraz irlandzkiego wokalisty pop, byłego lidera boysbandu Boyzone – Ronana Keatinga. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Waterworks

  Waterworks Kyst

  ROCK , ALTERNATIVE

  2011-03-28 Antena Krzyku

  "Waterworks" to drugi, po ekstatycznie przyjętym debiucie 'Cotton Touch' album sopockiej formacji. Na nowej płycie zespół postanowił skonkretyzować swoje brzmienie zawężając instrumentarium do gitary, głosów i 2 zestawów perkusyjnych. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Welcome To My DNA

  Welcome To My DNA Blackfield

  2011-03-21 Kscope

  Duet Aviv Geffen/Steven Wilson po czterech latach prezentuje kolejny album pod szyldem Blackfield. "Welcome To My DNA" to trzeci krążek w dorobku formacji. więcej »

  OCEŃ:
  3.57/5
 • Wide Awake

  Wide Awake Richard Durand

  CLUB

  2011-03-14 Black Hole Recordings

  Po ponad rocznej pracy w studio Richard jest gotów zaprezentować swoje nowe dzieło, drugi autorski album zatytułowany „Wide Awake”. 17 klimatycznych, energetycznych produkcji, wśród których znane już „Dryland”, „Tiger’s Apology”, „Night And Day” czy singiel „Wide Awake”. więcej »

  OCEŃ:
  2.14/5
 • What Did You Expect from The Vaccines?

  What Did You Expect from The Vaccines? The Vaccines

  ROCK

  2011-03-11 Columbia

  The Vaccines to najwyżej notowany zespół w rankingu BBC Sound of 2011 wskazującym artystów - nadzieje nadchodzącego roku (wg brytyjskich dziennikarzy muzycznych). W ubiegłym roku w czołówce plebiscytu plasowała się grupa Hurts, która nadzieje te spełniła w 100% wiec w tym roku miejsce na podium tego zestawienia to już spore wyróżnienie. więcej »

  OCEŃ:
  0/5