szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • What The...

  What The... Black Flag

  ROCK , ALTERNATIVE

  2013-11-05 SST Records

  "What The..." to 7 studyjne wydawnictwo zespołu Black Flag. Materiał został wydany 5 listopada 2013 roku w formie zdigitalizowanej (Spotify, Rdio). Płyta była dostępna w sklepach od 3 grudnia. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Wersje

  Wersje Gaba Kulka

  BLUES , ALTERNATIVE

  2013-11-04 Mystic Production

  Wersje - pierwszy autorski album od pokrytego złotem „Hat, Rabbit”, to podsumowanie czterech lat pracy i zapis artystycznej ewolucji, jaka nastąpiła w muzyce Gaby od czasu debiutu. Jest to zarówno spojrzenie na dotychczasowe osiągnięcia, jak i wyznacznik nowego muzycznego kierunku na przyszłość. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Waiting For The End To Come

  Waiting For The End To Come Kataklysm

  METAL

  2013-10-25 Nuclear Blast

  Drugą dziesiątkę swoich studyjnych wydawnictw, legenda melodyjnego death metalu, kanadyjska formacja Kataklysm, otworzyła imponująco. "Waiting For The End To Come", wbrew tytułowi, z pewnością nie zwiastuje końca grupy. więcej »

  OCEŃ:
  3.67/5
 • Wrapped in Red

  Wrapped in Red Kelly Clarkson

  POP

  2013-10-25 RCA

  Świąteczna płyta Kelly Clarkson – “Wrapped in Red” – premiera 19 listtopada. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Walk It Off

  Walk It Off Eric Shoves Them In His Pockets

  ROCK

  2013-10-25 Thin Man Records

  Pomysł na stworzenie płyty powstał w 2008 roku. Udało się go zrealizować teraz dzięki Markowi Siłownikowi, który nawiązał współpracę z zespołem po zobaczeniu koncertu w salonie u znajomej artystów. Płyta oryginalnie miała być EPką, ale zapadła decyzja, że jest to dobra okazja, by oczyścić się z materiału muzycznego, który już długo się kumulował. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Wschody / Zachody

  Wschody / Zachody Marcelina

  POP

  2013-10-08 Parlophone Music Poland

  Nowy, studyjny album Marceliny zatytułowany "Wschody / Zachody" ukaże się 8 października. Za produkcję krążka odpowiadają Robert Cichy i Kuba Galiński, muzycy od lat współpracujący z Anią Dąbrowską, czy też odpowiedzialni za brzmienie debiutanckiej płyty Ani Rusowicz. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • When The Night

  When The Night St. Lucia

  ELECTRONIC , POP

  2013-10-08 Neon Gold/Columbia

  Nowojorski projekt synth-popowy St. Lucia po wydaniu kilku świetnie przyjętych EP-ek wydaje wreszcie album długogrający. Krążek „When The Night” zawierać będzie 11 kompozycji, w tym znane już single ‘We Got It Wrong’, ‘September’ i najnowszy 'Elevate'. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Wartości system

  Wartości system MadMajk

  HIPHOP

  2013-10-05

  "Wartości system" MadMajka to muzyczna podróż po dźwiękach reggae hiphopu i afrykanskich wibracji. Na albumie wokalista wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie artystyczne prezentując popis umiejętności muzycznych. więcej »

  OCEŃ:
  0/5