szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • World Gone Crazy

  World Gone Crazy The Doobie Brothers

  ROCK

  2010-09-26 HOR Records

  "World Gone Crazy" to tytuł trzynastego albumu grupy The Doobie Brothers. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Wake Up!

  Wake Up! The Roots , John Legend

  HIPHOP

  2010-09-20 Sony Music

  John Legend i The Roots łączą swoje siły na płycie "Wake Up", będącej zbiorem zaangażowanych coverów z lat 60-tych i 70-tych, zachęcających do obudzenia się (stąd tytuł płyty) i działania. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Wonderlustre

  Wonderlustre Skunk Anansie

  ROCK

  2010-09-13 V2

  Osiem lat przerwy w działalności Skunk Anansie, jednej z najważniejszych brytyjskich grup lat 90. rozpaliło oczekiwania fanów. Zespół powrócił w wielkim stylu: najpierw składanka „Smashes And Trashes” (z kilkoma nowymi przebojami), potem świetnie przyjmowane koncerty (m.in. na Open’erze), a teraz dochodzi do tego rewelacyjna nowa płyta. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Women And Children Last

  Women And Children Last Murderdolls

  ALTERNATIVE

  2010-08-31 Roadrunner Records

  "Women and Chilred Last", to drugi album w dyskografii Murderdolls. Za produkcję materiału odpowiedzialny był Chris "Zeuss" Harris. Muzycy formacji rozpoczęli pracę nad albumem w marcu 2010 roku w posiadłości w Hollywood Hills. więcej »

  OCEŃ:
  4.86/5
 • What Lies Beneath

  What Lies Beneath Tarja Turunen

  ROCK , METAL

  2010-08-31 Universal Music

  Trzecie solowe wydawnictwo byłej wokalistki Nightwish, Tarji Turunen. W ojczyźnie artystki longplay dotarł do 7. pozycji listy bestsellerów. Artystka rozpoczęła pracę nad krążkiem na początku 2010 roku - tym razem (po raz pierwszy w karierze) sama postanowiła zająć się jego produkcją. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • www.wawa2010.pl

  www.wawa2010.pl

  MULTI

  2010-07-27 Muzeum Powstania Warszawskiego

  Czesław Śpiewa, Jorgos Skolias, Tymon Tymański, Olaf Deriglasoff, Titus z Acid Drinkers… na jednej płycie! Zestaw duetów Karoliny Cichej i wokalistów reprezentujących różne pokolenia, stylistyki i wrażliwość, to co ich łączy to wyjątkowe – rozpoznawalne i charakterystyczne – głosy. więcej »

  OCEŃ:
  4.89/5
 • We Are Born

  We Are Born Sia

  CLUB , POP

  2010-06-07 RCA

  Za produkcję całości odpowiada Greg Kurstin (Lily Allen, Britney Spears, Kylie Minogue). Wokalistka podczas pracy nad materiałem szukała inspiracji wśród dokonań Blondie, Talking Heads, ale i The Cure czy The Pretenders. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • We're Here Because We're Here

  We're Here Because We're Here Anathema

  ROCK , ALTERNATIVE

  2010-05-31 Kscope

  Długo oczekiwany nowy studyjny album zespołu. To pierwsze nowe utwory od czasu albumu "A Natural Disaster" z 2003r. więcej »

  OCEŃ:
  4.73/5