szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Wersje

  Wersje Gaba Kulka

  ALTERNATIVE , BLUES

  2013-11-04 Mystic Production

  Wersje - pierwszy autorski album od pokrytego złotem „Hat, Rabbit”, to podsumowanie czterech lat pracy i zapis artystycznej ewolucji, jaka nastąpiła w muzyce Gaby od czasu debiutu. Jest to zarówno spojrzenie na dotychczasowe osiągnięcia, jak i wyznacznik nowego muzycznego kierunku na przyszłość. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Wisława

  Wisława Tomasz Stańko

  BLUES

  2013-02-12 ECM Records

  11 lutego 2013 roku ukazał się nowy album Tomasza Stańki zatytułowany "Wisława". Dwupłytowe dzieło dedykowane jest Wisławie Szymborskiej. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • W pogoni

  W pogoni Via Rei

  ALTERNATIVE , ROCK , BLUES

  2011-11-15 Self-released

  Via Rei w listopadzie 2011 roku doczekał się debiutanckiej płyty "W pogoni". Znajduje się na niej 9 piosenek i 2 remiksy. Przestrzenne zaaranżowanie, świetnie odegrane kompozycje połączone są z ciekawymi, często metaforycznymi tekstami. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Weather

  Weather Meshell Ndegeocello

  RNB , HIPHOP , BLUES

  2011-11-07 Dream Music

  "Weather" to tytuł ostatniego albumu studyjnego popularnej, pochodzącej z Niemiec artystki Meshell Ndegeocello. Na płycie znalazło się trzynaście premierowych utworów. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • What's It All About

  What's It All About Pat Metheny

  BLUES

  2011-06-20 Nonesuch Records

  Genialny gitarzysta jazzowy, zdobywca 18 nagród Grammy, nie ustaje w poszukiwaniach. Czasami chwyta się twórczości innych artystów i interpretuje ją w sposób wyjątkowy. Jak na prezentowanej płycie, zawierającej wyłącznie przeróbki. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Wyspa

  Wyspa Lena Piękniewska

  ALTERNATIVE , BLUES

  2010-05-15 MCA

  Debiutancki album poznańskiej wokalistki. Lena Piękniewska nagrała 14 utworów oscylujących wokół gatunków takich jak jazz, muzyka akustyczna i poezja śpiewana. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Wszystko Będzie Inaczej

  Wszystko Będzie Inaczej Muariolanza

  ALTERNATIVE , BLUES

  2009-08-12 W Moich Oczach

  Zgodnie z tytułem, na nowej, trzeciej już płycie "Wszystko będzie inaczej", Muariolanza gra inaczej. Nazywany „pierwszym polskim zespołem ambient-jazzowym” tym razem prezentuje 10 krótkich, konkretnych utworów, z których większość można nazwać po prostu piosenkami. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Welcome

  Welcome

  BLUES

  2008-09-01

  Wytwórnia Stones Throw – znana z wysokiej jakości wydawanej muzyki, tym razem też nie zawiodła wydając debiutującego artystę – James’a Pants. więcej »

  OCEŃ:
  0/5