szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • With Teeth

  With Teeth Nine Inch Nails

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE , ROCK

  2005-05-03 Nothing

  With Teeth” to długo oczekiwany powrót jednego z najważniejszych zespołów rockowych świata. Trent Reznor i jego formacja Nine Inch Nails od czasu wydania „Pretty Hate Machine” w 1989 roku do dziś dnia nie stracili nawet na chwile statusu gwiazdy największego formatu. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Wilderness

  Wilderness

  ALTERNATIVE

  2005-04-22

  Kolejny obok Sama Prekopa członek Sea & Cake wydał w tym samym momencie solowy album. O ile dokonania Prekopa wpisują się w poczet współczesnych kameralnych dokonań z pogranicza popu i jazzu o tyle krążek Prewitta w większym stopniu czerpie z tradycji amerykańskiego folku i easy listening. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Waiting For The Sirens Call

  Waiting For The Sirens Call New Order

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE , ROCK

  2005-03-28 London Records

  Ostatni longplay w dorobku brytyjskiej formacji New Order. Dwa lata później z powodu personalnych konfliktów doszło do rozpadu kapeli. W Wielkiej Brytanii longplay dotarł do 5. pozycji zestawienia. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Wind In The Wires

  Wind In The Wires Patrick Wolf

  ALTERNATIVE

  2005-02-02 Tomlab

  Drugi album studyjny Patricka Wolfa "Wind In The Wires" nagrany został w wytwórni Tomblab i jak poprzedzający go, "Lycanthropy" zyskał uznanie krytyków muzycznych. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • With The Lights Out

  With The Lights Out Nirvana

  ROCK , ALTERNATIVE

  2004-11-23 DGC Records

  Box-set wydany pod koniec 2004 roku. Składa się z 3 płyt kompaktowych, a także z 1 DVD. Większość zamieszczonych utworów na płytach CD to wersje akustyczne - 68 kompozycji to materiał, którego Nirvana nigdy wcześniej nie opublikowała. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Who Is It (cd single)

  Who Is It (cd single)

  ALTERNATIVE

  2004-11-22

  więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Who Killed...... The Zutons

  Who Killed...... The Zutons The Zutons

  ALTERNATIVE

  2004-10-18

  The Zutons to brytyjski kwintet z wytworni Deltasonic, tej samej, w ktorej wydaje plyty The Coral. Pochodza rowniez z tego samego miasta co The Coral - z Liverpoolu. Jednak na tym podobienstwa sie koncza. The Zutons wypracowali sobie wlasne brzmienie, (...) więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Wielki ciężki słoń

  Wielki ciężki słoń Tworzywo Sztuczne

  HIPHOP , ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  2004-05-20 Asfalt Records

  "Wielki Ciężki Słoń" to tym razem projekt, nad którym od strony muzycznej wspólnie pracowali nie tylko bracia Wu, ale także pozostali muzycy Tworzywa Sztucznego - Dominik Trębski, Staszu Starship oraz Jurek Zagórski. więcej »

  OCEŃ:
  5/5