szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Vices & Virtues

  Vices & Virtues Panic At The Disco

  ALTERNATIVE , POP

  2011-03-28 Atlantic

  Zmiany w składzie nic a nic nie zaszkodziły rcokowej kapeli z Las Vegas. Przekonajcie się, słuchając trzeciego studyjnego materiału Panic! At The Disco w ich siedmioletniej karierze. więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5
 • Volatile Times

  Volatile Times IAMX

  ALTERNATIVE , ELECTRONIC

  2011-03-18 61 Seconds

  Czwarty studyjny album rezydującego w Berlinie, a dobrze znanego i cenionego w Polsce Chrisa Cornera i jego popowo-alternatywnego elektronicznego projektu IAMX więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Valhalla Dancehall

  Valhalla Dancehall British Sea Power

  ALTERNATIVE , ROCK

  2011-01-10 Rough Trade

  Czwarty - jeśli nie liczyć instrumentalnego soundtracku do odrestaurowanego filmu dokumentalnego "Man Of Aran" z 1934 r. - album grupy rodem z Brighton, ale związanej duchowo i emocjonalnie z przyrodą Sussex Downs i Isle of Skye. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Version Integrale

  Version Integrale Garou

  POP

  2010-11-26 Columbia

  Garou - artysta mający na swoim koncie ponad 5 milionów sprzedanych płyt powraca z nowym francuskim albumem studyjnym. Jak śpiewa w utworze, który nadał tytuł całej płycie (Version Intégrale): „Nikt tak naprawdę nie zna mnie". więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Viva ELVIS - The Album

  Viva ELVIS - The Album Elvis Presley

  ROCK

  2010-11-08 CMG

  Nie trzeba być historykiem by wiedzieć, że XX wiek to wiek rewolucji. Rewolucji politycznych, społecznych, mentalnych a co za tym idzie i kulturowych. W każdej dekadzie świat obiegały nowe idee pomysły, koncepcje a ich przedstawicielami byli konkretni ludzie – IKONY, jak Elvis Presley. więcej »

  OCEŃ:
  3.86/5
 • Vabank

  Vabank Mrozu

  POP , RNB

  2010-10-25 Pink Crow

  "Vabank" wydany przez Pink Crow jest drugim albumem Mroza. Oficjalna premiera przewidziana została na 25. października. "Vabank" potwierdza że Mrozu jest utalentowanym artystą tworzącym muzykę na najlepszym światowym poziomie. więcej »

  OCEŃ:
  4.63/5
 • Virus

  Virus Negatyw

  ALTERNATIVE , ROCK

  2010-10-25 Manufaktura Legenda

  Czwarty album grupy Negatyw. Materiał został zrealizowany tylko z wykorzystaniem żywych instrumentów w Studio Radioaktywni pod Częstochową. Masteringu dokonał Leszek Kamiński więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Versus

  Versus Usher

  RNB

  2010-08-24 La Face

  "Versus", to uzupełnienie siódmego już w dyskografii, studyjnego albumu amerykańskiego króla r'n'b – Ushera - ‘Raymond V Raymond’, wzbogacona o 5 premierowych utworów! więcej »

  OCEŃ:
  4.65/5