szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Vows

  Vows Kimbra

  POP

  2012-07-09 Warner Music

  Jeszcze w 2011 roku słyszeli o niej tylko fani z Australii i Nowej Zelandii. Teraz Kimbra Johnson jest piosenkarką, której głos znany jest na całym świecie, dzięki megaprzebojowi Gotye "Somebody That I Used To Know". więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Valtari

  Valtari Sigur Ros

  ALTERNATIVE , ROCK

  2012-05-28 EMI

  Sigur Rós powraca szóstym albumem studyjnym "Valtari". Ukazuje się na podwójnej płycie LP, na CD i w wersji cyfrowej. To pierwsza płyta studyjna Sigur Rós od cenionego "Með suð í eyrum við spilum endalaust" z 2008 roku. więcej »

  OCEŃ:
  4.8/5
 • Visions

  Visions Grimes

  ALTERNATIVE , POP , ELECTRONIC

  2012-01-31 Arbutus Records

  Za projektem Grimes kryje się grająca na klawiszach kanadyjska wokalistka Claire Boucher. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • VONYC Sessions 2011

  VONYC Sessions 2011 Paul Van Dyk

  CLUB , MULTI

  2012-01-30 Sony

  Słynny niemiecki DJ i producent serwuje miks najlepszych utworów, które przez wiele tygodni prezentował milionom słuchaczy na całym świecie. Seria jest corocznym podsumowaniem radiowej audycji Paula Van Dyk’a pod tym samym tytułem. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Vintage

  Vintage Alicja Janosz

  POP

  2011-12-03 Lion Stage Records

  Drugi album znanej z programu "Idol" piosenkarki Alicji Janosz. Dzieło ukazało się dziewięć lat po debiucie. Za produkcję płyty odpowiada Bartek Niebielecki, prywatnie mąż artystki. Sesja odbyła się w Studio Recpublica w Lubrzy i finansowana była przez małżonków. więcej »

  OCEŃ:
  4.39/5
 • V.I.D.I

  V.I.D.I Leash Eye

  ROCK

  2011-11-02 Metal Mind Records

  To druga płyta w dorobku zespołu, który muzycznie krąży wokół southern rocka. Sami muzycy określają wykonywany przez nich gatunek jako Hard Truckin' Rock. więcej »

  OCEŃ:
  4.83/5
 • Velociraptor!

  Velociraptor! Kasabian

  ALTERNATIVE , ROCK

  2011-09-19 Columbia

  Następca "West Ryder Pauper Lunatic Asylum" powstawał w rodzinnym mieście zespołu - Leicester. Materiał zmiksowany został natomiast w San Francisco. Autorem i producentem dzieła jest członek zespołu - Sergio Pizzorno. więcej »

  OCEŃ:
  4.89/5
 • Void In You

  Void In You Time To Express

  ALTERNATIVE , ROCK

  2011-08-30 Big Blue Records

  "Void In You", to drugi album zespołu Time To Express, bardziej wyważony i zróżnicowany niż debiut. Od łagodnych "coldplayowych" klimatów po ostre łojenie w stylu Smashing Pumpkins. Twórczość Time To Express to rock z charakterystycznym głosem wokalisty Tomasza Skierczyńskiego. więcej »

  OCEŃ:
  4.71/5