szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Vulcano

  Vulcano Sorry Boys

  ALTERNATIVE , ROCK

  2013-11-04 Mystic Production

  Vulcano”, to tytuł drugiej studyjnej płyty grupy Sorry Boys. Długo oczekiwany album, którego premierę zapowiadały dwa świetnie przyjęte przez publiczność i dziennikarzy muzycznych single (“The Sun”, “Phoenix”), ukaże się 4 listopada 2013 roku. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Valtari

  Valtari Sigur Ros

  ALTERNATIVE , ROCK

  2012-05-28 EMI

  Sigur Rós powraca szóstym albumem studyjnym "Valtari". Ukazuje się na podwójnej płycie LP, na CD i w wersji cyfrowej. To pierwsza płyta studyjna Sigur Rós od cenionego "Með suð í eyrum við spilum endalaust" z 2008 roku. więcej »

  OCEŃ:
  4.8/5
 • V.I.D.I

  V.I.D.I Leash Eye

  ROCK

  2011-11-02 Metal Mind Records

  To druga płyta w dorobku zespołu, który muzycznie krąży wokół southern rocka. Sami muzycy określają wykonywany przez nich gatunek jako Hard Truckin' Rock. więcej »

  OCEŃ:
  4.83/5
 • Velociraptor!

  Velociraptor! Kasabian

  ALTERNATIVE , ROCK

  2011-09-19 Columbia

  Następca "West Ryder Pauper Lunatic Asylum" powstawał w rodzinnym mieście zespołu - Leicester. Materiał zmiksowany został natomiast w San Francisco. Autorem i producentem dzieła jest członek zespołu - Sergio Pizzorno. więcej »

  OCEŃ:
  4.89/5
 • Void In You

  Void In You Time To Express

  ALTERNATIVE , ROCK

  2011-08-30 Big Blue Records

  "Void In You", to drugi album zespołu Time To Express, bardziej wyważony i zróżnicowany niż debiut. Od łagodnych "coldplayowych" klimatów po ostre łojenie w stylu Smashing Pumpkins. Twórczość Time To Express to rock z charakterystycznym głosem wokalisty Tomasza Skierczyńskiego. więcej »

  OCEŃ:
  4.71/5
 • Valhalla Dancehall

  Valhalla Dancehall British Sea Power

  ALTERNATIVE , ROCK

  2011-01-10 Rough Trade

  Czwarty - jeśli nie liczyć instrumentalnego soundtracku do odrestaurowanego filmu dokumentalnego "Man Of Aran" z 1934 r. - album grupy rodem z Brighton, ale związanej duchowo i emocjonalnie z przyrodą Sussex Downs i Isle of Skye. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Viva ELVIS - The Album

  Viva ELVIS - The Album Elvis Presley

  ROCK

  2010-11-08 CMG

  Nie trzeba być historykiem by wiedzieć, że XX wiek to wiek rewolucji. Rewolucji politycznych, społecznych, mentalnych a co za tym idzie i kulturowych. W każdej dekadzie świat obiegały nowe idee pomysły, koncepcje a ich przedstawicielami byli konkretni ludzie – IKONY, jak Elvis Presley. więcej »

  OCEŃ:
  3.86/5
 • Virus

  Virus Negatyw

  ALTERNATIVE , ROCK

  2010-10-25 Manufaktura Legenda

  Czwarty album grupy Negatyw. Materiał został zrealizowany tylko z wykorzystaniem żywych instrumentów w Studio Radioaktywni pod Częstochową. Masteringu dokonał Leszek Kamiński więcej »

  OCEŃ:
  5/5