szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Vicious Lies And Dangerous Rumors

  Vicious Lies And Dangerous Rumors Big Boi

  POP , HIPHOP

  2012-12-11 Universal

  Big Boi zapowiada swój drugi solowy album – „Vicious Lies And Dangerous Rumors”! Płyta ukazała się już 11 grudnia 2012 roku, a zwiastuje go singiel „Mama Told Me", w którym gościnnie pojawia się Kelly Rowland. „Mama Told Me” już zebrało szereg doskonałych recenzji więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • VH1 Storytellers

  VH1 Storytellers Kanye West

  HIPHOP , RNB

  2010-01-05 Def Jam

  więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Viza

  Viza

  HIPHOP

  2005-02-24

  Projekt „VIZA” to pomysł polsko-francuskiego albumu muzycznego o charakterze komercyjnym, osadzonego w stylistyce hip-hopowej. Przenikanie tradycyjnej stylistyki hip-hopowej elementami innych nurtów muzycznych jest aktualnym trendem zarówno na (...) więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Viva Hip Hop Vol. 4

  Viva Hip Hop Vol. 4

  HIPHOP

  2004-08-02

  W Wasze ręce trafia kolejna, czwarta już edycja VIVA Hip Hop, to zestaw hiphopowych przebojów, które niewątpliwie można uznać za przewodnie w mijającym półroczu. Obok kawałków które możecie znaleźć na innych składankach tylko tu znajdziecie takie hiciory (...) więcej »

  OCEŃ:
  2.33/5
 • VIVA Hip Hop II

  VIVA Hip Hop II

  HIPHOP

  2003-05-19

  To już druga płyta z serii VIVA HIP HOP. Tak jak poprzednia składanka – jest ona podsumowaniem ostatniego okresu działalności programu hiphopowego w telewizji VIVA POLSKA, będącej najważniejszym medium promującym ten gatunek muzyki. Na składance (...) więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Viva Hip Hop Vol.3

  Viva Hip Hop Vol.3

  HIPHOP

  2001-01-01

  dajcie cos nowego więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • V.I.P.

  V.I.P. Jungle Brothers

  HIPHOP

  1999-12-31

  Czasy sie zmieniaja, ludzie tez. Tylko Bank Slaski ciagle ten sam... ekhm, przepraszam, zapedzilem sie. Jak wiec wspomnialem, ludzie sie zmieniaja. Jungle Brothers tez. To juz nie czasy Native Tounges, swiadome i ciekawe teksty. Teraz czas na imprezke, a (...) więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Vol. 3... Life and Times of S. Carter

  Vol. 3... Life and Times of S. Carter Jay-Z

  HIPHOP

  1999-12-28 Roc-A-Fella

  Popularny raper nie zawiódł. W ciągu czterech lat od debiutu Jay-Z wyrósł na jedną z największych hiphopowych gwiazd. I mimo że na pewno znajdą się osoby, które będą kręcić nosem na album "Vol. 3... Life And Times of S. Carter", to najnowszy zestaw utworów amerykańskiego rapera wart jest polecenia nie tylko miłośnikom gatunku. więcej »

  OCEŃ:
  0/5