szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Vena Amoris

  Vena Amoris Anita Lipnicka

  POP

  2013-10-04 Mystic Production

  Najnowszy album Anity Lipnickiej zatytułowany „Vena Amoris” ukazał się 4 października 2013 roku. Materiał został zarejestrowany w Londynie pod czujnym okiem realizatora dźwięku Grega Freemana (Mumford And Sons, Grandaddy, Goldfrapp), którego artystka zaprosiła do współpracy nad produkcją płyty. więcej »

  OCEŃ:
  4.2/5
 • Vicious Lies And Dangerous Rumors

  Vicious Lies And Dangerous Rumors Big Boi

  POP , HIPHOP

  2012-12-11 Universal

  Big Boi zapowiada swój drugi solowy album – „Vicious Lies And Dangerous Rumors”! Płyta ukazała się już 11 grudnia 2012 roku, a zwiastuje go singiel „Mama Told Me", w którym gościnnie pojawia się Kelly Rowland. „Mama Told Me” już zebrało szereg doskonałych recenzji więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Viva Duets

  Viva Duets Tony Bennett

  POP

  2012-10-23 Sony

  17-krotny zdobywca Grammy, 86-letni Tony Bennett, 23 października wydaje kolejną płytę. "Viva Duets" to trzecie z cyklu wydawnictwo wokalisty z duetami. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Vows

  Vows Kimbra

  POP

  2012-07-09 Warner Music

  Jeszcze w 2011 roku słyszeli o niej tylko fani z Australii i Nowej Zelandii. Teraz Kimbra Johnson jest piosenkarką, której głos znany jest na całym świecie, dzięki megaprzebojowi Gotye "Somebody That I Used To Know". więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Visions

  Visions Grimes

  ELECTRONIC , POP , ALTERNATIVE

  2012-01-31 Arbutus Records

  Za projektem Grimes kryje się grająca na klawiszach kanadyjska wokalistka Claire Boucher. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Vintage

  Vintage Alicja Janosz

  POP

  2011-12-03 Lion Stage Records

  Drugi album znanej z programu "Idol" piosenkarki Alicji Janosz. Dzieło ukazało się dziewięć lat po debiucie. Za produkcję płyty odpowiada Bartek Niebielecki, prywatnie mąż artystki. Sesja odbyła się w Studio Recpublica w Lubrzy i finansowana była przez małżonków. więcej »

  OCEŃ:
  4.39/5
 • Vices & Virtues

  Vices & Virtues Panic At The Disco

  POP , ALTERNATIVE

  2011-03-28 Atlantic

  Zmiany w składzie nic a nic nie zaszkodziły rcokowej kapeli z Las Vegas. Przekonajcie się, słuchając trzeciego studyjnego materiału Panic! At The Disco w ich siedmioletniej karierze. więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5
 • Version Integrale

  Version Integrale Garou

  POP

  2010-11-26 Columbia

  Garou - artysta mający na swoim koncie ponad 5 milionów sprzedanych płyt powraca z nowym francuskim albumem studyjnym. Jak śpiewa w utworze, który nadał tytuł całej płycie (Version Intégrale): „Nikt tak naprawdę nie zna mnie". więcej »

  OCEŃ:
  5/5