szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Target Earth

  Target Earth Voivod

  METAL

  2013-01-21 EMI

  21 stycznia 2013 ukazała się trzynasty album Voivod "Target Earth". W sesji brał udział oryginalny basista, Blacky (Jean Yves Thériault). To pierwszy krążek z muzykiem od "Angel Rat" z 1991 roku. więcej »

  OCEŃ:
  4.7/5
 • True North

  True North Bad Religion

  2013-01-21 Sonic

  21 stycznia ukazała się nowa płyta Bad Religion zatytułowana "True North". Grupa pracowała nad materiałem w wakacje w studiu, którego właścicielem jest producent Joe Barresi, znany ze współpracy z Melvins czy Queens Of The Stone Age. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • The Evolution of Man

  The Evolution of Man Example

  ELECTRONIC

  2013-01-21 Sonic

  18 listopada Example wydał nową płytę, "The Evolution of Man". Na zestaw złożyło się 12 utworów, w tym promujący dzieło singel "Say Nothing". Wydanie deluxe zawiera pięć bonusowych kawałków. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Trouble Man: Heavy Is the Head

  Trouble Man: Heavy Is the Head T.I.

  HIPHOP

  2012-12-18 Warner

  - Jestem bardzo dumny z tego materiału. Długo trwało, zanim wszystko doprowadziliśmy do końca, ale teraz wiem, że była warto, bo "Trouble Man" na pewno wejdzie do klasyki hip-hopu. To mój najlepszy album - tak muzyk zachwalał swoje dzieło przed premierą. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • The Hobbit - An Unexpected Journey (Hobbit: Niezwykła podróż)

  The Hobbit - An Unexpected Journey (Hobbit: Niezwykła podróż)

  2012-12-11

  Ścieżka dźwiękowa filmu The Hobbit: An Unexpected Journey dostępna będzie zarówno w wersji elektronicznej, jak i na dwupłytowym albumie. Specjalne wydanie płyty zawierać będzie także dodatkowe sześć ścieżek, rozszerzony indeks wyszukiwania (siedem pozycji) i dodatkowe opisy. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Tre

  Tre Green Day

  ROCK

  2012-12-10 Warner

  10 grudnia ukazała się trzecia w tym roku płyta Green Day odpowiednio zatytułowana "Tre". - Trzeci krążek jest bardziej refleksyjny od dwóch poprzednich - przekonuje wokalista, Billie Joe Armstrong. - To coś, jak muzyka stworzona na kacu. W pewnym stopniu jest to też epicka płyta. więcej »

  OCEŃ:
  4.18/5
 • Take The Crown

  Take The Crown Robbie Williams

  POP

  2012-11-02 Island

  Premiera "Take The Crown" została wyznaczona na 5 listopada. Płytę promuje singiel "Candy", do którego nakręcono teledysk. Klip przedstawia wokalistę jako anioła, który towarzyszy pewnej pięknej kobiecie. Za reżyserię odpowiada Joseph Khan. więcej »

  OCEŃ:
  3/5
 • The Abbey Road Sessions

  The Abbey Road Sessions Kylie Minogue

  POP

  2012-10-29 EMI

  Kylie Minogue przygotowała specjalną składankę. Zestaw "The Abbey Road Sessions" ukazało się się 29 października 2012 roku. Na dzieło złoży się 16 utworów z 25-letniej kariery Australijki. więcej »

  OCEŃ:
  0/5