szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • The Dream Calls For Blood

  The Dream Calls For Blood Death Angel

  METAL

  2013-10-11 Nuclear Blast

  Powrócili na Florydę i tam nagrali kolejną kapitalną płytę w swojej dyskografii! Death Angel z pewnością nie zawiódł fanów klasycznego thrash metalu. "The Dream Calls For Blood" to taki album, o którym będzie się mówić jeszcze długo po premierze. więcej »

  OCEŃ:
  4.4/5
 • Too Weird To Live, Too Rare To Die!

  Too Weird To Live, Too Rare To Die! Panic At The Disco

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE , POP

  2013-10-08 Decaydance/Fueled by Ramen

  Tak miłość do swojego rodzinnego miasta, Las Vegas, wyznaje pochodząca z niego grupa Panic! At The Disco. "Too Weird To Live, Too Rare To Die!" to album pełen niespodzianek. Miłych niespodzianek, należy koniecznie dodać. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • To co nam było

  To co nam było Red Lips

  POP , ROCK

  2013-10-08 My Music

  Do przebojowego singla wyprodukowano teledysk. Płyta zawiera 11 kompozycji plus 2 bonus tracki. Wszystkie kompozycje zostały zarejestrowane, zmiksowane i wyprodukowane w studiu należącym do zespołu. więcej »

  OCEŃ:
  3/5
 • The Classics

  The Classics Tony Bennett

  POP

  2013-10-08 Sony Music

  Niezwykła kariera Tony’ego Bennetta trwa już ponad pół wieku. Jego pozycja w świecie muzyki jest imponująca o czym świadczy chociażby 17 nagród Grammy. Nowa kompilacja „The Classics” prezentuje dwadzieścia kultowych kompozycji, które Tony wykonuje solo oraz w duetach z największymi gwiazdami sceny muzycznej. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Ticket To The World

  Ticket To The World Ayo

  RNB

  2013-10-07 Motown France

  Ayo powraca z nową płytą! „Ticket to The World” to już czwarty studyjny album w dyskografii artystki. Tym razem Ayo postanowiła raz jeszcze połączyć siły z Jayem Newlandem – producentem swojej debiutanckiej płyty („Joyful”). więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • The Paradigm Shift

  The Paradigm Shift Korn

  ROCK , METAL

  2013-10-04 Caroline/Prospect Park

  „The Paradigm Shift” to już 11. studyjny album pionierów nu metalu! Tuż przed nagraniem płyty do zespołu powrócił jeden z jego założycieli, gitarzysta Brian "Head" Welch. więcej »

  OCEŃ:
  4.98/5
 • The One Inside

  The One Inside Chemia

  ROCK

  2013-10-04 Metal Mind

  To najciekawsza polska rockowa kapela, która wchodzi właśnie na światową scenę muzyczną! Album zarejestrowano w 2012 roku w kanadyjskim The Warehouse Studios, gdzie nagrywali m.in. Metallika, Nirvana, Nickelback czy Bryan Adams. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • The 20/20 Experience 2 of 2

  The 20/20 Experience 2 of 2 Justin Timberlake

  RNB , POP

  2013-10-01 Sony Music Polska

  Justin Timberlake powraca po raz drugi tego roku... Nikt nie spodziewał się, że wydana w marcu, po siedmiu latach przerwy, płyta „The 20/20 Experience” stanowić będzie dopiero preludium. więcej »

  OCEŃ:
  4.78/5