szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • The Big Dream

  The Big Dream David Lynch

  BLUES

  2013-07-15 Mystic Production

  "The Big Dream" wypełniają współczesne bluesowe kawałki oraz cover piosenki Boba Dylana, "The Ballad of Hollis Brown". Druga płyta reżysera trafiła do sprzedaży 15 lipca 2013 roku. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Tranquilizer

  Tranquilizer PITZ

  ALTERNATIVE , BLUES

  2013-05-23

  Trzecia płyta w dyskografii zespołu PITZ. Materiał nagrano w składzie Jacek Nizioł, Dominik Drapikowski, Sebastian Mac, z gościnnym udziałem Vasena Piparjuuri. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • The Blue Room

  The Blue Room Madeleine Peyroux

  BLUES

  2013-04-09 Universal

  Madeleine Peyroux to utytułowana wokalistka jazzowa. Jej najnowszy album The Blue Room zawiera pełne emocjonalnej głębi interpretacje utworów Raya Charlesa a także innych wielkich artystów, w tym Randy’ego Newmana i Leonarda Cohena. Każdy z jedenastu utworów zawartych na tej płycie przywołuje echo oryginalnej kompozycji i jednocześnie stanowi jej nowe ujęcie. więcej »

  OCEŃ:
  3.75/5
 • The Shape of a Broken Heart

  The Shape of a Broken Heart Imany

  RNB , POP , BLUES

  2012-06-19 Think Zik!

  W towarzystwie wybitnych muzyków Imany nagrała 12 anglojęzycznych utworów na płytę “Shape of a Broken Heart”. W niezwykle szczerych, osobistych piosenkach akustyczny folk przeplata się z soulem i bluesem. Słodycz miesza się z goryczą, melancholia z niezwykłą pogodą ducha, która od razu zjednuje Imany słuchaczy. więcej »

  OCEŃ:
  4.8/5
 • The Absence

  The Absence Melody Gardot

  BLUES

  2012-05-29 Universal

  Album amerykańskiej wokalistki smooth jazzowej, Malody Gardot, "The Absence", trafił do sklepów płytowych 29 maja. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • This Is Chris Botti

  This Is Chris Botti Chris Botti

  BLUES

  2011-06-24 Universal Music

  Chris Botti to jeden z najbardziej znanych współczesnych trębaczy jazzowych i kompozytorów na świecie. Współpracował z największymi gwiazdami światowego formatu jak Sting, Joni Mitchell, Paul Simon czy Andrea Boccelli. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Takadum!

  Takadum! Me Myself And I

  ELECTRONIC , RNB , BLUES

  2011-03-03 Creative Music

  Pierwszy oficjalny album zespołu Me Myself And I zatytułowany "Takadum!" trafi w ręce niecierpliwie oczekujących fanów 3 marca 2011 r. Na płytę składa się 10 piosenek. Są to zarówno utwory premierowe jak i klasyki stylu Me Myself And I - "Skibaraba" czy "Mazurek". więcej »

  OCEŃ:
  2.31/5
 • The Positive

  The Positive The Positive

  RNB , BLUES , ROCK

  2011-02-22 Luna Music

  Po 4 latach działalności, ponad 100 koncertach i licznych wyróżnieniach w prestiżowych przeglądach muzycznych Mateusz Krautwurst ze swoim zespołem The Positive wydają swoją debiutancką płytę - zatytułowaną, po prostu "The Positive". więcej »

  OCEŃ:
  2.67/5