szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • True

  True Avicii

  CLUB

  2013-09-13 PRMD / Universal Island

  Nowy album Avicii! “True” to pierwszy pełny studyjny album w karierze szwedzkiego DJ-a! Znany z megahitu “Levels” Tim Bergling aka Avicii od kilku miesięcy nie schodzi z list przebojów za sprawą swoich singli “I Could Be The One”, a ostatnio “Wake Me Up”, w którym śpiewa Aloe Blacc. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Twenty Thirteen

  Twenty Thirteen Rolf Maier Bode

  ELECTRONIC , CLUB

  2013-05-22 Self-released

  "Twenty Thirteen" to trzeci solowy album niemieckiego producenta muzycznego Rolfa Maiera Bode (znanego wcześniej z niebywale popularnego duetu RMB). więcej »

  OCEŃ:
  4.73/5
 • There's More To Life Than This

  There's More To Life Than This Ben Westbeech

  ELECTRONIC , CLUB

  2011-12-06 Strictly Rhythm

  Drugi w karierze krążek Bena "There's More To Life Than This". Album inspirowany muzyką house, niesie ze sobą wiele pozytywnych emocji i pozwala słuchaczowi wrócić pamięcią do letnich dni. Uwagę przykuwa miks chilloutowych brzmień, świetnych tekstów i brytyjskiej nonszalancji. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Top Club Music!

  Top Club Music!

  CLUB

  2011-08-23 My Music

  23 sierpnia 2011 roku nakładem My Music ukazała się w Polsce podwójna składanka z wybuchową mieszanką remiksów i długich wersji aktualnych clubowych przebojów. Wszystko na podwójnym albumie "Top Club Music!". więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Thoughts Become Things II

  Thoughts Become Things II Markus Schulz

  CLUB

  2011-08-08 Armada Music

  Projekt Dakota to zupełnie inna, mroczna i mniej komercyjna twarz Markusa Schulza. Album "Thoughts Become Things II" to kontynuacja znakomitej płyty, która ujrzała światło dzienne ponad dwa lata temu. Czy "dwójkę" czeka podobny sukces? więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Tiesto pres. Allure: Kiss From The Past

  Tiesto pres. Allure: Kiss From The Past Tiesto

  CLUB

  2011-06-20 Black Hole Recordings

  Projekt Allure narodził się w latach 80-tych z inicjatywy Tijsa Michiela Verwesta. Nikt nie spodziewał się że ten młody wówczas DJ i producent będzie w przyszłości wielką gwiazdą i jednym z najlepiej opłacanych artystów na świecie. więcej »

  OCEŃ:
  4.96/5
 • Thirteen Nights

  Thirteen Nights Rolf Maier Bode

  ELECTRONIC , CLUB

  2010-12-09 Self-released

  Po doskonale przyjętym pierwszym solowym albumie Rolfa Maiera-Bode "Thirteen Stories" przyszedł czas na płytę z jego remiksami. Całość nazywa się "Thirteen Nights" i jest doskonałym uzupełnieniem muzycznej podróży w jaką zabiera nas lider kultowego RMB. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Temporarity

  Temporarity Michael Cassette

  CLUB

  2010-11-29 Anjunabeats

  Magiczna mieszanka pływających melodii. Do tej pory mogliśmy ich usłyszeć wyłącznie na kompilacjach Anjunadeep oraz setach najpopularniejszych DJ’ów świata. Ich brzmienie retro zachwyciło cały muzyczny świat. Teraz przyszedł czas na debiutancki album "Temporarity". więcej »

  OCEŃ:
  5/5