szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Tribute

  Tribute John Newman

  POP , RNB

  2013-10-14 Universal/Island Records

  Singiel i teledysk „Love Me Again” na playlistach wszystkich najważniejszych stacji radiowych I telewizyjnych od ponad dwóch miesięcy. Debiutancka płyta autora największego hitu ostatnich tygodni – „Love Me Again”! więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Ticket To The World

  Ticket To The World Ayo

  RNB

  2013-10-07 Motown France

  Ayo powraca z nową płytą! „Ticket to The World” to już czwarty studyjny album w dyskografii artystki. Tym razem Ayo postanowiła raz jeszcze połączyć siły z Jayem Newlandem – producentem swojej debiutanckiej płyty („Joyful”). więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • The 20/20 Experience 2 of 2

  The 20/20 Experience 2 of 2 Justin Timberlake

  POP , RNB

  2013-10-01 Sony Music Polska

  Justin Timberlake powraca po raz drugi tego roku... Nikt nie spodziewał się, że wydana w marcu, po siedmiu latach przerwy, płyta „The 20/20 Experience” stanowić będzie dopiero preludium. więcej »

  OCEŃ:
  4.78/5
 • The Electric Lady

  The Electric Lady Janelle Monae

  POP , RNB

  2013-09-10 Wondaland Arts Society/Bad Boy

  Mówi, że najbardziej kocha androidy. Zachwyciła publiczność na całym świecie, nie wyłączając Polski, zdobyła kilka nominacji do Grammy oraz wiele innych wyróżnień. Janelle Monae, jeden z najcudowniejszych głosów młodego pokolenia, powraca z drugim autorskim krążkiem. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • The Blessed Unrest

  The Blessed Unrest Sara Bareilles

  POP , ROCK , RNB

  2013-07-12 Epic

  Cwarta płyta w karierze pogodnej wokalistki wykonującej tzw. inteligentną odmianę muzyki pop, znanej z przebojów 'Love Song' i 'Kind Of Anything'. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Talk a Good Game

  Talk a Good Game Kelly Rowland

  POP , RNB

  2013-06-14 Republic

  Talk A Good Game to tytuł nowej płyty Kelly Rowland. Krążek trafi do sklepów 18 czerwca! Będzie to czwarta solowa płyta wokalistki, znanej z zespołu Destiny's Child. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • The Soul Sessions Vol. 2

  The Soul Sessions Vol. 2 Joss Stone

  RNB

  2012-08-28 S-Curve Records / Ms. B Records

  Szósty album angielskiej wokalistki Joss Stone. Płyta została nagrana podczas dwóch sesji - w Nowym Jorku oraz Nashville. Jest kontynuacją jej debiutanckiego krążka "The Soul Sessions". więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • The Shape of a Broken Heart

  The Shape of a Broken Heart Imany

  POP , BLUES , RNB

  2012-06-19 Think Zik!

  W towarzystwie wybitnych muzyków Imany nagrała 12 anglojęzycznych utworów na płytę “Shape of a Broken Heart”. W niezwykle szczerych, osobistych piosenkach akustyczny folk przeplata się z soulem i bluesem. Słodycz miesza się z goryczą, melancholia z niezwykłą pogodą ducha, która od razu zjednuje Imany słuchaczy. więcej »

  OCEŃ:
  4.8/5