szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Saiko

  Saiko Quidam

  ALTERNATIVE , ROCK

  2012-04-16 Rock-Serwis

  To szóste studyjne dzieło zespołu zawiera muzykę, która potrzebuje czasu, by rozkochać w sobie słuchaczy. Muzycy postawili na nastrój bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. więcej »

  OCEŃ:
  4.68/5
 • Stalingrad

  Stalingrad Accept

  METAL

  2012-04-06 Warner

  6 kwietnia album ukaże się nowy album zespołu Accept, "Stalingrad". Pracą nad albumem pokierował brytyjski producent Andy Sneap, znany ze współpracy między innymi z Megadeath, Exodus czy Nevermore. więcej »

  OCEŃ:
  4.82/5
 • Śmierć w miękkim futerku

  Śmierć w miękkim futerku Niechęć

  BLUES

  2012-04-03 Wytwórnia Krajowa

  Rafał Błaszczak, Michał Kaczorek, Tomasz Wielechowski, Stefan Nowakowski, Maciek Zwierzchowski. Głównym atutem Niechęci jest niepokorne i świeże podejście do polskiego jazzu - z punktu widzenia tradycji mocno awangardowe i kontrowersyjne, ale jednocześnie niesamowicie przystępne, trafiające również w gusta wielbicieli rocka czy muzyki alternatywnej. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • SBB

  SBB SBB

  ROCK

  2012-03-19 Metalmind Productions

  - Tytuł krążka jest nawiązaniem do zespołu, którego byt na muzycznym rynku dzieli się na historię i współczesność. SBB nie odcina kuponów od przeszłości, jesteśmy kreatywnymi artystami i niewyczerpanym źródłem nowych dźwięków - opowiadał o płycie Józef Skrzek. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Ssss

  Ssss VCMG

  CLUB

  2012-03-12 EMI

  Wspólne dzieło Vince'a Clarke'a i Martina L. Gore'a, którzy po 30 latach postanowili ponownie pochylić się nad wspólnym dziełem. 10 utworów znajdujących się na "Ssss" to inspirowany oldschoolowymi brzmieniami elektroniczny zestaw. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Saturn Melancholia

  Saturn Melancholia Fuka Lata

  ALTERNATIVE , ELECTRONIC

  2012-03-08 Kondico Dreams

  LeeDVD i Mito Day w siedmiu kapitalnych utworach kondensują nieznane do tej pory w Polsce inspiracje. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Shallow Bed

  Shallow Bed Dry The River

  ALTERNATIVE , ROCK

  2012-03-05 RCA

  Muzyka formacji Dry the River powinna zachwycić wszystkich, którzy zasłuchują się we Fleet Foxes, Noah and the Whale czy Mumford & Sons. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Sounds From Nowheresville

  Sounds From Nowheresville The Ting Tings

  ALTERNATIVE , POP

  2012-02-27 Columbia Records

  Na swój nowy album zespół The Ting Tings kazał sobie czekać aż 4 lata. Nagrywanie następcy debiutanckiego krążka, który zachwycił zarówno fanów popu, jak i muzyki indie nie było łatwe, kawałki powstawały w kilku miejscach na świecie, m.in. w Berlinie. więcej »

  OCEŃ:
  1.33/5