szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Sarita

  Sarita Carrion

  ROCK

  2012-02-13 MJM Music

  Długo oczekiwana przez fanów płyta zespołu Carrion. Na krążku znalazło się 13 utworów zdecydowanie osadzonych w klimatach rockowo/metalowych ze sporą dozą elektroniki. Pierwszy singiel „Klub M” promujący to wydawnictwo trafił do rozgłośni 30 stycznia 2012 roku. więcej »

  OCEŃ:
  4.67/5
 • Sekrety życia według Leonarda Cohena

  Sekrety życia według Leonarda Cohena Lora Szafran

  BLUES

  2012-01-09 Sony Music

  "Dlaczego nie? Czemu nie pokazać go na nowo? Jestem babą, mam inne podejście do śpiewania, korzystamy z innego instrumentarium, więc to na pewno inaczej zabrzmi" – odpowiada Lora Szafran, pytana o powody powstania "Sekretów życia według Leonarda Cohena". więcej »

  OCEŃ:
  3.5/5
 • Stage Whisper

  Stage Whisper Charlotte Gainsbourg

  ROCK

  2011-12-13 Because Music

  Piękny prezent dla fanów zdolnej francuskiej aktorki i piosenkarki. Charlotte dała im zapis koncertowych możliwości plus wcześniej niepublikowane piosenki w wersji studyjnej. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Seagulls Insane and Swans Deceased Mining Out the Void

  Seagulls Insane and Swans Deceased Mining Out the Void Seagulls Insane And Swans Deceased Mining Out The Void

  METAL

  2011-12-02 Witching Hour Productions

  Płyta przynosi 50 minut awangardowego post-black metalu.Ta muzyka to podróż w bezkresną otchłań i pustkę. Absolut jest na wyciągniecie ręki... Podobnie jak nicość... więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Songs on the End of the World

  Songs on the End of the World Rosemary's Kids

  ALTERNATIVE

  2011-11-25 2-47 Records

  Album wspólnie stworzony przez wszystkich członków zespołu wypełnia 12 utworów napisanych do wierszy Czesława Miłosza, przetłumaczonych na język angielski przez samego Miłosza, jego syna Anthonego Miłosza, Lillian Vallee oraz Roberta Hasa. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Songbook

  Songbook Chris Cornell

  ROCK , ALTERNATIVE

  2011-11-21 Universal Music

  Solowy, koncertowy album wokalisty Soundgarden Chrisa Cornella. Nagrania pochodzą z trasy Songbook Tour (między marce a majem 2011 roku w Stanach Zjednoczonych), podczas której artysta wykonywał wszystkie utwory w wersjach akustycznych. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Satanorium - piosenki Jerzego Satanowskiego

  Satanorium - piosenki Jerzego Satanowskiego

  POP

  2011-11-17 Luna Music

  "Nie brooklyński most", "Orszaki, dworaki", "Hopla, żyjemy!". Te piosenki znają wszyscy. I dziesiątki innych. To utwory Jerzego Satanowskiego. Jest jednym z najwybitniejszych polskich kompozytorów zajmujących się muzyką filmową, teatralną i telewizyjną. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Soul 2

  Soul 2 Seal

  POP , RNB

  2011-11-14 Warner

  W 2008 roku uwielbiany w Polsce Seal dał światu porcję dwunastu soulowych klasyków we własnych interpretacjach. Teraz dostajemy od artysty równie piękną część drugą. więcej »

  OCEŃ:
  5/5