szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • RMF FM Najlepsza Muzyka 2010

  RMF FM Najlepsza Muzyka 2010

  MULTI , POP

  2010-10-25 Sony Music Polska

  „RMF FM Najlepsza Muzyka 2010” to kolejna kompilacja serii składanek z wyborem najlepiej rozgrywanych singli na antenie radia RMF FM. Album prezentować będzie największe hity tylko bieżącego roku! Na dwóch CD znajdą się przeboje królujące na pierwszych miejscach listy przebojów RMF FM. więcej »

  OCEŃ:
  4.33/5
 • Rebeka nie zejdzie dziś na kolację

  Rebeka nie zejdzie dziś na kolację Młynarski Plays Młynarski

  ALTERNATIVE

  2010-10-19 Mystic Production

  Młynarski Plays Młynarski "Rebeka Nie Zejdzie Dziś Na Kolację" zawiera dwanaście piosenek Wojciecha Młynarskiego, które wykonują Gaba Kulka, Janek Młynarski, Piotr Zabrodzki, Kuba Galiński, Marian Wróblewski, Wojtek Traczyk i Manolo Alban Juarez. Album pojawił się w sklepach za pośrednictwem firmy Mystic Production. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Record Collection

  Record Collection Mark Ronson

  HIPHOP , ALTERNATIVE , ROCK

  2010-09-24 Columbia

  Nowy album twórcy brzmienia Amy Winehouse, Adele, Lily Allen, Daniela Merriweathera czy Kaiser Chiefs - "Record Collection". więcej »

  OCEŃ:
  4.2/5
 • Radio Retro

  Radio Retro incarNations

  ALTERNATIVE , POP

  2010-09-14 Kayax

  "Radio Retro" - to hołd złożony, nie tak znowu odległym, złotym czasom polskiej piosenki. Czasom, gdy w piosence ważna była zarówno muzyka jak i tekst oraz interpretacja. Dobra muzyka nie uznawała granic - lampowe radia niosły w świat dźwięki, które nie znały edycji, cyfrowej obróbki i innych tanich sztuczek. więcej »

  OCEŃ:
  4.65/5
 • Relentless Retribution

  Relentless Retribution Death Angel

  METAL

  2010-09-03 Nuclear Blast

  Szósta studyjna płyta kalifornijskich weteranów thrash metalu. Zespół zaczynał w tym samym czasie, co Metallica i choć nie odniósł tak wielkiego sukcesu, to zapisał się w historii gatunku jako grupa wpływowa, łącząca innowacyjny styl z szybkimi, złożonymi aranżacjami. "Relentless Retribution" to świadectwo wytrwałości zespołu. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Rated R (Deluxe Edition)

  Rated R (Deluxe Edition) Queens of the Stone Age

  ROCK

  2010-08-06 Interscope

  "Najlepszy, najważniejszy rockowy album od lat. Żadnych sztuczek, postmodernistycznego śmiecia, jedynie punkowy geniusz. Mamy nowych królów rocka. Nie przegapcie ich." - NME, wrzesień 2000. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Rumi

  Rumi Pasimito

  ALTERNATIVE

  2010-07-16 Falami

  Pasimito gra od 2005 r. Improwizowana muzyka łączy jazz, ambient, etno i ciężki rock, wymykając się prostym klasyfikacjom. więcej »

  OCEŃ:
  4.47/5
 • Rising Sun

  Rising Sun Aly & Fila

  CLUB

  2010-07-12 Armada Music

  Czarny ląd nigdy nie rozpieszczał wielkimi talentami muzyki klubowej. Kiedy cały świat usłyszał o dwóch młodych, utalentowanych producentach z Afryki, nikt nie przypuszczał że będzie to wielki przełom na globalnej scenie Trance. więcej »

  OCEŃ:
  5/5