szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Reedukacja

  Reedukacja Slums Attack

  HIPHOP

  2011-03-05 Fonografika

  Po pięciu latach przerwy do gry powraca jedna z czołowych formacji hip hopowych w kraju. Slums Attack w niezmienionym od 1998 (!) roku składzie (Peja, teksty i rap, DJ. Decks, produkcja i gramofony) oddają w Wasze ręce długo zapowiadany i oczekiwany album pod wymownym tytułem: "Reedukacja". więcej »

  OCEŃ:
  4.89/5
 • Ritual

  Ritual White Lies

  ROCK

  2011-01-17 Fiction

  Album wypełniło dziesięć nowych piosenek, wyprodukowanych przez Alana Mouldera, który wcześniej współpracował m.in. ze Smashing Pumpkins, My Bloody Valentine i Nine Inch Nails. więcej »

  OCEŃ:
  4.47/5
 • Red Barked Tree

  Red Barked Tree Wire

  ALTERNATIVE , ROCK

  2011-01-11 Pink Flag

  Wire powrócił z dwunastym albumem studyjnym w styczniu 2011 roku i to w wielkim stylu. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Raz Dwa Trzy Dwadzieścia

  Raz Dwa Trzy Dwadzieścia Raz Dwa Trzy

  ROCK

  2010-11-29 4ever MUSIC

  Zwieńczeniem 20-lecia istnienia zespołu Raz Dwa Trzy będą wydane przez firmę 4ever MUSIC albumy CD i DVD, zawierające największe przeboje zespołu. Koncert, z którego powstanie to wydawnictwo odbył się w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku 28 września br. więcej »

  OCEŃ:
  4.2/5
 • Relentless

  Relentless Yngwie Malmsteen

  ROCK , METAL

  2010-11-23 Rising Force Records

  Długo oczekiwany album gitarzysty-wirtuoza Yngwie Malmsteena! Pierwsza studyjna płyta od ponad 2 lat! Zupełnie nowe, premierowe utwory skomponowane przez mistrza gitary we własnej osobie! więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Rock Dust Light Star

  Rock Dust Light Star Jamiroquai

  POP

  2010-11-01 Universal

  Jamiroquai wracają nową, pierwszą od pięciu lat, płytą "Rock Dust Light Star". Nowy album powstawał w domowym studio Kaya w Buckinghamshire oraz w legendarnym Hook End Manor w Oxfordshire (Najlepsze studio nagraniowe w Wielkiej Brytanii” mówią współproducenci płyty Charlie Russell i Brad Spence). więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Rhapsody

  Rhapsody Omega

  ROCK

  2010-10-29 Edel

  Kto nie zna utworu "Gyöngyhajú lány", czyli "Dziewczyny o perłowych włosach"? Zapewne nie ma takich wielu. Ta piosenka zapewniła nieśmiertelność węgierskiej grupie Omega, a przerabiana była przez najróżniejszych artystów, jak Scorpions, czy nasz rodzimy Kult (w sumie ponad 100 twórców porwało się na cover). więcej »

  OCEŃ:
  3.67/5
 • Rare Genius: The Undiscovered Masters

  Rare Genius: The Undiscovered Masters Ray Charles

  BLUES

  2010-10-25 Concord Records

  „Rare Genius” zawiera dziesięć niepublikowanych do tej pory „skarbów” z archiwum Raya Charlesa. Kolekcja archiwalnych nagrań z lat 70-tych, 80-tych i 90-tych powinna zadowolić każdego fana talentu wokalisty. więcej »

  OCEŃ:
  0/5