szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Ruins

  Ruins Setting The Woods On Fire

  ROCK , ALTERNATIVE

  2011-06-03 Engineer Records

  Na początku 2011 grupa Setting The Woods On Fire podpisała kontrakt z niezależną wytwórnią ENGINEER RECORDS, która od kilkunastu lat skupia artystów związanych ze sceną alternatywną inspirowaną etosem punk rockowym i hard core’em (m.in.: Fugo, Hot Water Music, Planes Mistaken For Stars, Kyoto Drive, Road To Kansas). więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Ryszard Rynkowski

  Ryszard Rynkowski Ryszard Rynkowski

  POP

  2011-05-24 EMI Music Poland

  Ten typ tak ma, że kiedy nagra album — staje się bestselerem. Tym razem znany z przebojów "Dziewczyny lubią brąz", "Wypijmy za błędy" i "Życie jest nowelą" wraca do swoich wczesnych piosenek - "Bananowego songu", "Rycz mała rycz" i "Magdaleno". Zgodnie z refrenem innego wielkiego hitu "A gdyby tak". więcej »

  OCEŃ:
  3.5/5
 • Rome

  Rome Danger Mouse

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  2011-05-16 Parlophone

  "Rome" to najnowsze wydawnictwo Briana "Danger Mouse" Burtona przy współpracy z Danielem Luppi z wokalnym udziałem Jacka White’a i Norah Jones. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Right&Simple

  Right&Simple Woody Alien

  ROCK , ALTERNATIVE

  2011-05-13 Macrogod Rec.

  Ostatni, jak dotąd album polskiego duety Woody Alien, miał premierę w połowie maja 2011 roku. Na "Right&Simple" znalazło się dwanaście premierowych utworów. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Rozkaz

  Rozkaz Cuba de Zoo

  ROCK , ALTERNATIVE

  2011-05-09 Mystic Production

  Debiutancki album grupy Cuba de Zoo pt. „Rozkaz” ukazał się 9. maja 2011 r. nakładem Mystic Production. Zespół zgromadził już spore grono fanów, sukces festiwalowy (szczeciński Festiwal "Gramy" 2010) oraz radiowy – utwór „Czarne auto” przez 18 tygodni znajdował się na Liście Przebojów radiowej Trójki i dotarł do jej 12 miejsca. więcej »

  OCEŃ:
  4.67/5
 • Requiem dla mojego przyjaciela

  Requiem dla mojego przyjaciela Zbigniew Preisner

  CLASSIC , FILM

  2011-04-04 Sony Music Polska

  "Requiem dla mojego przyjaciela" to album autorstwa Zbigniewa Preisnera poświęcony pamięci Krzysztofa Kieślowskiego. Na płycie znajduje się 18 utworów z muzyką wokalno-symfoniczną. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Rings on the Water

  Rings on the Water Clapham South

  ELECTRONIC

  2011-04-01 Agencja Jasna Strona

  … trudno opisać, czym jest sen, ale można zasnąć, a potem obudzić się i poczuć, że wszystko jest snem. Muzyka Clapham South to opis całego lata pełnego snów. Debiutancka płyta śląskiego zespołu przynosi dźwięki oniryczne i bajkowe tak bardzo, jak tylko bajkowa umie być muzyka elektroniczna. więcej »

  OCEŃ:
  4.69/5
 • Rolling Papers

  Rolling Papers Wiz Khalifa

  HIPHOP

  2011-03-29 Atlantic

  "Rolling Papers" to trzeci album amerykańskiego rapera Wiz Khalify. Wydawnictwo wyszło z pod skrzydeł 2 wytwórni Atlantic Records oraz Rostrum Records. Album promuje przebój "Black and Yellow". więcej »

  OCEŃ:
  5/5