szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Runaljod - Gap Var Ginnunga

  Runaljod - Gap Var Ginnunga Wardruna

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE , BLUES

  2009-01-19 Indie Distribution

  więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Retrospekcja

  Retrospekcja Ewa Abart

  ELECTRONIC , POP

  2008-11-17

  17 listopada ukaże się debiutancki krążek Ewy Abart pt. "Retrospekcja". Debiut wokalistki to propozycja dla fanów swingu, popu, bluesa a nawet muzyki klubowej. "Stąpając mocno po ziemi – głowę mam wysoko w chmurach" - tak samą siebie określa debiutantka a płyta ma być odzwierciedleniem tych przeciwności. Wszystkie teksty napisane przez Ewę Abart niosą duży ładunek emocji, z którym każdy słuchający "rozprawi" się po swojemu. Autorem większości kompozycji na tej płycie jest Thios Nikos, dwie piosenki skomponował Seb Skalski, a po jednej Fred Koziak i Sebastian Sipa. Na płycie znajdą się utwory: więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Różni wykonawcy

  Różni wykonawcy

  ELECTRONIC

  2008-10-13

  Po olbrzymim sukcesie poprzednich części „Armada Trance”, holenderski gigant postanowił kontynuować serię czwartą już odsłoną swoich największych przebojów. Kompilacja „Armada Trance Vol. 4” to aż 40 klubowych hitów zebranych na dwóch płytach CD. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Radio Retaliation

  Radio Retaliation Thievery Corporation

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  2008-09-23

  Na początku października do naszych sklepów trafi nowy album Thievery Corporation. Longplay "Radio Retaliation" skrywać będzie bardzo eklektyczny materiał. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Relax

  Relax

  ELECTRONIC , MULTI , ROCK , POP

  2008-08-29

  więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Rituals

  Rituals Nicola Conte

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE , BLUES

  2008-08-08 Schema Records

  Trzeci krążek w dorobku Nicoli Contego. Artysta sam postanowił zająć się produkcją powstałej muzyki. Podczas promocji płyty, w 2009 roku muzyk dwukrotnie wystąpił w Polsce - w Szczecinie i Wrocławiu. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Rework It

  Rework It Gossip

  ELECTRONIC

  2008-03-24

  The Gossip - punk-popowe odkrycie zeszłego roku z niezastąpiona grubaską Beth Ditto - powraca z bardzo specyficznym albumem. O formacji tej naprawdę głośno stało się ze sprawą tanecznego remixu 'Standing in the way of control' w wykonaniu grupy Soulwax, stąd też pomysł żeby na jednej płycie zebrać wszystkie powstałe remixy utworów z ostatniej płyty The Gossip. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • re-imagination

  re-imagination

  ELECTRONIC , BLUES

  2007-09-17

  New York Times napisał o tym świetnie zapowiadającym się pianiście- „Eldar łączy nadludzką prędkość Art Tatuma z wspaniałością gry Oscara Petersona.” Wciąż rozwijający się niezwykły talent jazzmana owocuje albumem „re-imagination” – najlepszym i najbardziej dojrzałym w karierze.Jest to zarazem zupełnie inna płyta – głównie dzięki współpracy z sławnym producentem DJ Logic, oraz sekcją Eldara – wysoko cenionym perkusistą Ali Jackson Jr. oraz basistą Carlosem Henriquezem (znanym głównie z kwintetu Wyntona Marsalisa). Krążek „re-imagination” to niezwykły album, który spodoba się zarówno fanom jazzu, jak i elektroniki. więcej »

  OCEŃ:
  0/5