szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Rome

  Rome Danger Mouse

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  2011-05-16 Parlophone

  "Rome" to najnowsze wydawnictwo Briana "Danger Mouse" Burtona przy współpracy z Danielem Luppi z wokalnym udziałem Jacka White’a i Norah Jones. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Rings on the Water

  Rings on the Water Clapham South

  ELECTRONIC

  2011-04-01 Agencja Jasna Strona

  … trudno opisać, czym jest sen, ale można zasnąć, a potem obudzić się i poczuć, że wszystko jest snem. Muzyka Clapham South to opis całego lata pełnego snów. Debiutancka płyta śląskiego zespołu przynosi dźwięki oniryczne i bajkowe tak bardzo, jak tylko bajkowa umie być muzyka elektroniczna. więcej »

  OCEŃ:
  4.69/5
 • Record

  Record Zero 7

  POP , ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  2010-07-05 Warner

  Kompilacyjny album brytyjskiej grupy grającej trip-hop, down-tempo i acid jazz. Na płycie nie zabrakło największych przebojów zespołu. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Re-Murped

  Re-Murped Hey

  ELECTRONIC , ROCK

  2010-05-28 QL Music

  "RE-MURPED!" to zaskakująca propozycja zarówno dla fanów Heya, jak i miłośników muzyki elektronicznej i klubowej. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Returnal

  Returnal Oneohtrix Point Never

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  2010-02-02 Editions Mego

  "Returnal" to czwarty album projektu Daniela Lopatina pod nazwą Oneohtrix Point Never (po "Betrayed In The Octagon". "Zones Without People" oraz "Russian Mind". Te trzy płyty zebrane zostały w podwójnej kompilacji "Rifts" w 2009 roku. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Rifts

  Rifts Oneohtrix Point Never

  ALTERNATIVE , ELECTRONIC

  2009-11-11 No Fun Productions

  "Rifts" to podwójny album CD projektu Oneohtrix Point Never zawierający nagrania z trzech pierwszych płyt OPN: "Betrayed in the Octagon", "Zones Without People" i "Russian Mind" plus dodatki. Kompozycje zostały zremasterowane, dzięki czemu brzmią lepiej niż wcześniej. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Rocket Science

  Rocket Science Apoptygma Berzerk

  ELECTRONIC , ROCK , ALTERNATIVE

  2009-01-23 Gun

  Po rewelacyjnie przyjętym przez fanów albumie 'You And Me Against The World' Norwescy mistrzowie electrorocka powracaja z nowym materiałem. Album 'Rocket Science', to mocna dawka rocka z dużym zabarwieniem electro. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Ramona Rey 2

  Ramona Rey 2 Ramona Rey

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  2009-01-19 Arana Records

  Bardzo nowoczesna taneczna muzyka elektroniczna połączona ze śpiewem. Nowa forma piosenki w szeroko rozumianej definicji pop art. Awangardowy pop szybko zyskujący popularność na świecie. więcej »

  OCEŃ:
  5/5