szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Rage In Eden

  Rage In Eden Ultravox

  ELECTRONIC , ROCK

  1981-09-11 Chrysalis Records

  "Rage In Eden" jest kontynuacją pomysłów z rewelacyjnej "Vienny". Dla niektórych jest to nawet lepszy album. Ciekawostką dla polskich fanów jest zamykające płytę nagranie "Your Name Has Slipped My Mind Again", które wykorzystano w zajawce Listy Przebojów Trójki Marka Niedźwieckiego. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Rhythmic Intelligence

  Rhythmic Intelligence

  ELECTRONIC

  1980-01-01

  Składanka z podtytułem „Muzyka hinduska XXI wieku”. Sławy azjatycko – elektronicznego fusion – wsród nich Asian Dub Foundation, Earthtribe, Euphonic, Vedic, Bedouin Ascent, Lelonek. Przy dzisiejszej modzie na etniczne rytmy i (...) więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Retrospectre

  Retrospectre

  ELECTRONIC

  1980-01-01

  Retrospectre nie jest po prostu składanką największych hitów – raczej, jak wskazuje tytuł, jest podróżą w czasie obrazującą dziesięcioletnią karierę znanego muzyka. W tym czasie nagrał on 5 albumów oraz wiele singli i remisów. Wiele utworów z tej (...) więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Retrodelic Vibes

  Retrodelic Vibes

  ELECTRONIC

  1980-01-01

  Składanka z 2002 r. "Retro" w tytule nie odnosi się do bezpośrednio do oldscholowego psytrance... ma za to oddawać ducha egzotyki tanecznego misterium imprez na Goa. Ducha oddają kolejno - Earth Nation, X-Dream, Spectral, ManMadeMan, Asia 2001, Adrenalin (...) więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Regeneratem

  Regeneratem

  ELECTRONIC

  1980-01-01

  Pierwsza po długim milczeniu płyta Kristiana Thinninga (dawniej Elysium). "Regenerated" to mikstura niezbyt szybkiego psytrance'u, tribal-downtempo i ethno-ambientu. Zarówno do tańczenia, jak i do leżenia ;) więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Reborn

  Reborn

  ELECTRONIC

  1980-01-01

  Pierwszy joint-venture Bionics Records (kontynuacja japońskiej Arcadia Rec.) i BNE z 2001 r. Album skompilowany przez DJ Yaniva z dobrą selekcją izraelsko-francusko-japońskiego psy trance'u, m.in. Oforia, Nomad, O.T.G. (DJ Sancar), Psysex, Space Cat. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Reproduction

  Reproduction The Human League

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  1979-10-22 Virgin

  Debiutancki album The Human League. Krążek spotkał się ze słabym zainteresowaniem - kiedy został pierwotnie wydany w 1979 roku nie udało mu się przebić do brytyjskich zestawień. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Romance 76

  Romance 76 Peter Baumann

  ELECTRONIC

  1976-12-31

  więcej »

  OCEŃ:
  0/5