szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Port Of Morrow

  Port Of Morrow The Shins

  POP , ALTERNATIVE

  2012-03-19 Columbia

  Czwarte studyjne dzieło amerykańskiego zespołu The Shins miało swoją premierę 19 maraca 2012 roku. Nagranie i wydanie tego krążka zajęło zespołowi aż 5 lat. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Paxil

  Paxil The Spouds

  ALTERNATIVE , ROCK

  2012-02-27 Fyh!records

  Niespełna trzy lata The Spouds kazali czekać na nową płytę. Ostatnia, Serenity Is Only a Brainwave, ukazała się w sierpniu 2009. Od tego czasu w zespole zaszły pewne zmiany, a i sami muzycy dorośli. Świadczy o tym Paxil – najnowszy i zarazem debiutancki album długogrający. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Polskie Single 82

  Polskie Single 82

  POP , MULTI , ROCK

  2012-02-10 MTJ

  Polskie Single to seria 30 płyt i książek. Każda z nich to jeden rok historii polskich piosenek. Większość z nich ukazała się na właśnie na singlach – analogowych, kompaktowych, kasetowych lub elektronicznych. Z biegiem czasu zmieniała się technologia publikacji piosenek, zmieniały się style muzyczne, zmieniał się nasz kraj, zmieniał się świat. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Paralytic Stalks

  Paralytic Stalks Of Montreal

  POP , ROCK

  2012-02-07 Polyvinyl

  Paralytic Stalks to jedenaste studyjne dzieło psycho-popowej grupy Of Montreal. Wydawnictwo ukazało się na sklepowych półkach dzięki wytwórni Polyvinyl. więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5
 • Powstanie Warszawskie (Reedycja)

  Powstanie Warszawskie (Reedycja) Lao Che

  ROCK , ALTERNATIVE

  2012-02-06 Mystic Production

  Album, który był wydany w marcu 2005, a od ponad roku jest niedostępny w sprzedaży, został zremasterowany i opatrzony odświeżoną szatą graficzną. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Piosenki po polsku

  Piosenki po polsku Afro Kolektyw

  HIPHOP , ROCK

  2012-01-23 Universal Music Polska

  Takiego zwrotu nie wykonał jeszcze nikt na świecie. Do tej pory grający hip-hop warszawski zespół po raz pierwszy mierzy się z repertuarem piosenkowym. Wszystko to na albumie "Piosenki po polsku" grupy Afro Kolektyw. więcej »

  OCEŃ:
  4.09/5
 • Ping Pong

  Ping Pong Kora

  ROCK

  2011-11-29 Kamiling Co

  Pięć lat temu Kora podjęła bardzo odważną decyzję: rozstała się ze swoim kompozytorem, byłym mężem i liderem zespołu Maanam – Markiem Jackowskim. Maanam w 1980 roku rozpoczął erę nowego rocka i stworzył soundtrack do solidarnościowej rewolucji. Przez 30 lat Kora i Maanam wymawiało się jak kiedyś: Partia i Lenin. więcej »

  OCEŃ:
  3.58/5
 • Pan Krakers

  Pan Krakers Arka Noego

  POP

  2011-11-21

  Arka Noego powraca z nowym albumem i w nowej odsłonie. Krążek zatytułowany "Pan Krakres", to rock i punk w wykonaniu dzieci, śpiewających covery piosenek takich zespołów jak Armia, Kult, Dezerter czy Oddział Zamknięty. więcej »

  OCEŃ:
  5/5