szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Pray For Enemies

  Pray For Enemies Nekromer

  METAL

  2013-04-06 RPS Enterteyment

  NEKROMER to wiele inspiracji pochodzących z szerokiego i różnorodnego świata muzyki. Od klasycznego metalu z naciskiem na death/thrash, przez elektronikę, rock, kończąc na amerykańskim rapie. Nie ograniczanie siebie, nie zamykanie tylko w jednej szufladzie pozwala na tworzenie czegoś innego. Własnego tworu. Ma to swój wydźwięk w przekazie, wizerunku, a także działalności zespołu. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Paramore

  Paramore Paramore

  ROCK

  2013-04-04 Fueled By Ramen

  Wspaniałe, nominowane do Grammy trio Paramore z charyzmatyczną wokalistką Haley Williams, prezentuje doskonały czwarty studyjny krążek. Krążek, który jest jednocześnie nawiązaniem do muzycznej przeszłości i spojrzeniem w przyszłość. Nie bez kozery płyta nazywa się "Paramore". więcej »

  OCEŃ:
  4.98/5
 • Perestroika

  Perestroika Samokhin Band

  BLUES , ROCK , ALTERNATIVE

  2013-03-08

  Program Homosowietikus zaszczepiony we wczesnym dzieciństwie nie działał w moim organizmie jak trzeba... czasami dało się odczuć, że tutaj jest coś nie tak i tańczę walc w dzikim reweransie z jakimś intruzem. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Przystanek Woodstock 2010

  Przystanek Woodstock 2010 Justyna Steczkowska

  POP , ALTERNATIVE

  2013-03-06 Złoty Melon

  Koncert Justyny Steczkowskiej to dowód na to, jak bardzo organizatorzy Przystanku Woodstock pochylają się nad muzycznymi projektami i nad ich twórcami. Obok „standardowych” propozycjifestiwalu są też projekty takie jak Koncert Justyny Steczkowskiej. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • People, Hell and Angels

  People, Hell and Angels Jimi Hendrix

  METAL , ROCK

  2013-03-05 Sony

  Krążek "People, Hell and Angels" zawiera archiwalny materiał Jimiego Hendriksa. Album wypełni 12 wcześniej niepublikowanych piosenek. Materiał został zarejestrowany w Nowym Jorku pomiędzy 1968 i 1969 roku. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Piosenki o Warszawie

  Piosenki o Warszawie Administratorr

  ALTERNATIVE

  2013-02-23 Jimmy Jazz Records

  LESŁAW I ADMINISTRATORR to wspólny projekt muzyczny liderów dwóch warszawskich formacji doskonale znanych fanom krajowej sceny alternatywnej. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Push The Sky Away

  Push The Sky Away Nick Cave

  ROCK

  2013-02-18 Mystic Production

  18 lutego ukaże się piętnasty studyjny album Nick Cave & the Bad Seeds, "Push the Sky Away". - Wszedłem do studia z zaledwie garstką niekompletnych idei, to Bad Seeds przekształciło je w coś nadzwyczajnego - opowiada Cave. więcej »

  OCEŃ:
  4.67/5
 • Psychedelic Pill

  Psychedelic Pill Neil Young

  ROCK

  2012-11-05 Warner

  5 listopada 2012 roku ukazał się nowy album Neila Younga i jego zespołu Crazy Horse, "Psychedelic Pill". Materiał powstał tuż po zarejestrowaniu albumu "Americana". Sesja odbywała się Audio Casa Blanca. więcej »

  OCEŃ:
  1/5