szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Peace

  Peace Vista Chino

  ROCK

  2013-09-03 Napalm Records

  "Peace" to studyjny debiut zespołu Vista Chino - projektu muzyków w przeszłości związanych z legendarną, stoner-rockową grupą Kyuss. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Paracosm

  Paracosm Washed Out

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  2013-08-20 Sub Pop Records

  Ernest Greene aka Washed Out to jedna z najbardziej wyrazistych postaci na scenie nowej muzyki. Dziś wymienia się go w jednym rzędzie obok takich postaci jak choćby James Blake, Jamie Woon, Tom Odell, Toro y Moi czy How To Dress Well. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Paradise Valley

  Paradise Valley John Mayer

  ROCK , ALTERNATIVE

  2013-08-19 Sony Music

  Jeden z najpopularniejszych wokalistów-kompozytorów młodego pokolenia - John Mayer - powraca z nowym krążkiem studyjnym. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Pura Vida Conspiracy

  Pura Vida Conspiracy Gogol Bordello

  ROCK , ALTERNATIVE

  2013-07-22 ATO Records

  Gogol Bordello, mistrzowie punk rocka podlanego cygańskim sosem, powrócili ze swoim szóstym albumem „Pura Vida Conspiracy". Płyta wyprodukowana przez Adrew Schepsa została nagrana w studio Sonic Ranch w Teksasie. Na „Pura Vida Conspiracy" znalazło się 12 nowych piosenek. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Palms

  Palms Palms

  ROCK

  2013-06-25 Ipecac Recordings

  Pierwsze studyjne wydawnictwo amerykańskiego projektu Palms, będącego wynikiem współpracy muzyków związanych z Deftones oraz Isis. więcej »

  OCEŃ:
  3.5/5
 • Promises

  Promises The Boxer Rebellion

  ROCK , ALTERNATIVE

  2013-05-14 Absentee Recordings

  „Promises” to tytuł najnowszego albumu brytyjskiej grupy The Boxer Rebellion i zarazem czwarty krążek w historii zespołu. Efektem 18-miesięcznej pracy w londyńskim studio jest w pełni kompletny album, na którym każdy dźwięk jest perfekcyjnie dopracowanym detalem. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Prosto

  Prosto Kult

  ROCK

  2013-05-13 SP Records

  Szesnasty album w historii zespołu Kult, wydany nakładem S.P. Records. Według Kazika Staszewskiego "Prosto" to "najważniejsza płyta w dyskografii Kultu od lat. Wszystko zagrało jak trzeba, nic nie musieliśmy udowadniać". więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Piłem w Spale... I co dalej?

  Piłem w Spale... I co dalej? Artur Andrus

  ALTERNATIVE

  2013-04-15 Mystic Production

  Koncertowe wydawnictwo Artura Andrusa "Piłem w Spale... I co dalej?". Album dostępny jest w formie DVD oraz 2 CD + DVD. więcej »

  OCEŃ:
  3.44/5