szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Psychodancing Live

  Psychodancing Live Maciej Maleńczuk

  ALTERNATIVE

  2010-06-28 Warner Music Poland

  Jeden z najbardziej charyzmatycznych i kontrowersyjnych artystów polskiej sceny muzycznej powraca z nową płytą. Największe przeboje Maleńczuka pierwszy raz w wersji LIVE ! więcej »

  OCEŃ:
  4.36/5
 • Plim Plum Plam + Tele-La-La

  Plim Plum Plam + Tele-La-La Oszibarack

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  2010-06-22 2-47 Records

  PLIM PLUM PLAM CD + TELE-LA-LA DVD to 2 płytowe wydawnictwo zawierające płytę PLIM PLUM PLAM CD poszerzona o remiksy Igora Pudlo ze Skalpela a takze 2 remixy Jacka Dojwy z HUSKY, z bonusowym trackiem "Mews" nie publikowanym nigdy przez zespół na swoich płytach, oraz dodatkowy dysk DVD TELE-LA-LA. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Pozytywne Wibracje 10

  Pozytywne Wibracje 10

  POP , BLUES , RNB , HIPHOP

  2010-06-16 STX Records/EMI

  Aż trzy lata czekali miłośnicy serii na kolejną, jubileuszową część Pozytywnych Wibracji. Dziesiąta odsłona kultowej na polskim rynku serii płyt pojawi się na rynku w połowie czerwca br. Jak zwykle będzie bardzo różnorodnie: nowocześnie, tanecznie, klasycznie, nastrojowo, odkrywczo i bardzo energetycznie! więcej »

  OCEŃ:
  4.6/5
 • Polaris + Polaris Live

  Polaris + Polaris Live Stratovarius

  METAL

  2010-06-14 earMUSIC

  Specjalna, dwupłytowa edycja 12 studyjnego albumu pochodzącej z Finlandii grupy Stratovarius i jednocześnie pierwszy nagrany bez udziału wieloletniego lidera zespołu – gitarzysty Timo Tolkkiego, który na trzech pierwszych albumach pełnił również rolę wokalisty. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Put Your Shoes On/Off

  Put Your Shoes On/Off Marika

  POP

  2010-06-08 EMI Music

  Albumem ‘PUT YOUR SHOES ON’ Marika potwierdza pozycję Pierwszej Damy Polskiego Dancehallu. Remiksowym albumem 'PUT YOUR SHOES OFF' ogłasza, że klubowe parkiety będą należeć do niej tego lata. MARIKA IS BACK IN TOWN. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Podobno nie ma już Francji

  Podobno nie ma już Francji Kumka Olik

  ROCK

  2010-05-28 Universal Music Polska

  Kumka Olik to jedna z najciekawszych młodych grup muzycznych w Polsce. Przez krytyków i publiczność uznana została za najważniejszy polski debiut roku 2009. więcej »

  OCEŃ:
  4.2/5
 • Planet LUC Energocyrkulacje

  Planet LUC Energocyrkulacje L.U.C

  HIPHOP

  2010-05-11

  L.U.C z impetem półobrotu Czaka N. i swym twórczym ADHD pędzi dalej. Niespełna pół roku po premierze albumu 39/89 Zrozumieć Polskę i obok spektaklu audiowizualnego "IBIDEM" - przygotowuje właśnie kolejną niespodziankę - tym razem spełnienie obietnicy danej młodym producentom i swoim słuchaczom. więcej »

  OCEŃ:
  4.67/5
 • Pulse

  Pulse Toni Braxton

  RNB

  2010-05-04 Atlantic

  Szósty album w dyskografii Toni Braxton miał ukazać się już kilka miesięcy temu ale 7 z wybranych na płytę 10 piosenek wyciekło do internetu i artystka postanowiła wrócić do studia aby zarejestrować kilka nowych utworów a następnie jeszcze raz wybrać najlepsze spośród wszystkich 30 jakie nagrano w trakcie sesji do „Pulse”. więcej »

  OCEŃ:
  4.92/5