szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Prawo do bycia idiotą

  Prawo do bycia idiotą Dezerter

  ALTERNATIVE , ROCK

  2010-10-11 Mystic Production

  Nowy. pierwszy od 6 lat, studyjny album legendy polskiego punk rocka Dezerter "Prawo do bycia idiotą" to trzynaste wydawnictwo zespołu zawierające dwanaście premierowych kompozycji, które są najlepszym dowodem na to, że Dezerter jest w doskonałej formie. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Popcorn Pop-Hits vol.2

  Popcorn Pop-Hits vol.2

  POP , MULTI

  2010-10-05 My-Music

  Wakacje już za nami, jednak to nie koniec letniego imprezowania! Magazyn POPCORN i wydawnictwo MyMusic przygotowały dla słuchaczy podwójną składankę pełną największych hitów z ostatnich kilku miesięcy. więcej »

  OCEŃ:
  1.09/5
 • Pete Yorn

  Pete Yorn Pete Yorn

  ROCK

  2010-09-28 Vagrant

  Piosenki napisane i zaśpiewane przez Pete'a Yorna, z brzmieniem nadanym im przez samego Franka Blacka z Pixies. Trudno wyobrazić sobie lepszy artystyczny mariaż. Amerykański wokalista, gitarzysta i kompozytor wciąż utrzymuje wysoką formę, którą zademonstrował na krążku "Break Up", nagranym wespół ze słynną aktorką Scarlett Johansson. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Pieprz i Wanilia vol. 5

  Pieprz i Wanilia vol. 5

  MULTI

  2010-09-28 STX Records/EMI

  Ta kultowa seria, stworzona przez Stanisława Trzcińskiego, już od ponad 6 lat serwuje słuchaczom zaskakujące brzmienia muzyczne z całego świata. Na piątej części będzie, tradycyjnie dla serii, bardzo klimatycznie, zaskakująco i różnorodnie. więcej »

  OCEŃ:
  3.6/5
 • Prawda

  Prawda Proletaryat

  ALTERNATIVE

  2010-09-24 Universal Music Polska

  Proletaryat to jeden z klasyków polskiego rocka, to jeden z najlepszych zespołów „drugiego pokolenia” polskiej sceny rockowej. To zespół, który w oryginalny sposób połączył punk rock z metalem tworząc nową, oryginalną muzyczną jakość. Najnowszy album jest promowany singlem "Ból". więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Postcards from A Young Man

  Postcards from A Young Man Manic Street Preachers

  ALTERNATIVE , ROCK

  2010-09-20 Columbia

  Najpopularniejszy zaangażowany brytyjski zespół Manic Street Preachers powraca z nową, studyjna płytą. Tak jakoś wychodzi, że od lat na zmianę nagrywają płyty bardziej lub mniej przebojowe – tym razem czas na absolutny hit! więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Persephone

  Persephone Coldair

  ALTERNATIVE

  2010-09-20 Gingerbread Records

  Debiutancka płyta "Persephone" została wydana pod szyldem Gingerbread Records 20 września tego roku, na październik i listopad natomiast zaplanowana jest trasa koncertowa promująca album, obejmująca 30 miast europejskich, w tym Berlin, Paryż, Amsterdam czy Pragę. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Pins and Needles

  Pins and Needles The Birthday Massacre

  ROCK , ELECTRONIC

  2010-09-14 Metropolis Records

  "Pins and Needles" to czwarty studyjny album kanadyjskiej grypy synth-rockowej The Birthday Massacre. Płyta ukazała się we wrześniu 2010 roku. więcej »

  OCEŃ:
  5/5