szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • PINCODE

  PINCODE

  MULTI

  2010-11-29 Sonic Records

  W ekskluzywnym boksie znalazły się dwie płyty o odmiennym charakterze – „PiN Passion” – utwory znane z anteny PiN-u oraz „PiN Party” z nowoczesnym, upbeatowym brzmieniem. To pierwsze w historii muzycznych wydawnictw Radia PiN tak odważne połączenie. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Pan i Pani - platynowa reedycja

  Pan i Pani - platynowa reedycja Ania Wyszkoni

  POP

  2010-11-22 Sony Music Poland

  Specjalnie dla miłośników talentu Ani Wyszkoni , firma SONY MUSIC POLSKA zaplanowała wydanie Reedycji płyty PAN I PANI – znajdą się na niej trzy nowe piosenki w tym cover zespołu MAANAM „Raz Dwa Raz Dwa”. więcej »

  OCEŃ:
  3/5
 • Pink Friday

  Pink Friday Nicki Minaj

  HIPHOP , RNB

  2010-11-19 Young Money Entertainment

  Debiutancki album Nicki Minaj wydany przez Young Money Entertainment, Cash Money Records oraz Universal Motown. W kwietniu 2010 wyszedł pierwszy singel Minaj, "Massive Attack", nagrany z Seanem Garrettem. więcej »

  OCEŃ:
  4.64/5
 • Pocztówka do Św. Mikołaja 2010

  Pocztówka do Św. Mikołaja 2010

  MULTI , POP

  2010-11-19 Dream Music

  To już XVIII edycja "Pocztówki do...". Mini album oraz kartka pocztowa są wydawane przy współpracy z pomysłodawcami oraz współorganizatorami akcji: Towarzystwem Nasz DOM oraz Dream Music. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Progress

  Progress Take That

  POP , ROCK

  2010-11-15 Polydor

  Szósty studyjny album brytyjskiej formacji Take That nagrany z Robbiem Williamsem, który opuścił zespół w 1995 roku, ujrzał światło dzienne w listopadzie 2010 roku. więcej »

  OCEŃ:
  4.88/5
 • Ponieważ znów są Święta

  Ponieważ znów są Święta Irena Jarocka

  2010-11-12 Universal Music Polska

  Wyjątkowa, nowa płyta świąteczna Ireny Jarockiej! Album zawiera 14 utworów, w tym pastorałki i piosenki świąteczne napisane m.in. przez Wojciecha Młynarskiego czy Andrzeja Sikorowskiego, z piękną muzyką i mądrymi, ciepłymi tekstami. więcej »

  OCEŃ:
  4.94/5
 • Panienki z Temperamentem

  Panienki z Temperamentem Renata Przemyk , Kayah

  POP

  2010-10-25 QM Music

  Dwie znane i cenione wokalistki - Kayah i Renata Przemyk tym razem we wspólnym projekcie. "Panienki z Temperamentem" to efekt wielkiego wyzwania artystycznego, jakim niewątpliwie jest zmierzenie się z repertuarem Kabaretu Starszych Panów. więcej »

  OCEŃ:
  4.13/5
 • Pyykycykytypff

  Pyykycykytypff L.U.C

  HIPHOP , ALTERNATIVE

  2010-10-22 L.U.C

  L.U.C zaprezentował na płycie muzyczną świeżość oraz wiele technologicznych nowinek. Płyta powstała bez żadnego instrumentu. Wszystkie znajdujące się na niej dźwięki pochodzą z ust L.U.C-a. więcej »

  OCEŃ:
  4.78/5