szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Paso Fino

  Paso Fino Komety

  ALTERNATIVE , ROCK

  2014-03-14 Thin Man Records

  „Paso Fino” wydaje się być najbardziej dojrzałym, przemyślanym a jednocześnie melodyjnym (żeby nie powiedzieć przebojowym) albumem w historii zespołu. Warszawskie trio wspomaga wielu zaproszonych do nagrań muzyków sesyjnych. Na płycie słyszymy więc między innymi i sekcję dętą i kwartet smyczkowy. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Plagues Of Babylon

  Plagues Of Babylon Iced Earth

  METAL

  2014-01-06 Century Media

  "Plagues Of Babylon", następca wydanego przez Iced Earth w 2011 albumu "Dystopia", jest 11 studyjnym albumem zespołu. "Dystopia" rozpoczęła nową erę ognia i produktywności w wieloletniej karierze Iced Earth, z większą ilością koncertów promujących album niż łącznie wystąpili w przeciągu ostatnich dziesięciu lat. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Projekt Punk

  Projekt Punk Farben Lehre

  ROCK

  2013-12-06 Lou & Rocked Boys

  Farben Lehre zagrali niezwykły i niezapomniany koncert na tegorocznym Przystanku Woodstock. Pod hasłem PROJEKT PUNK zespół i jego goście – Smalec (Ga Ga Zielone Żabki), Lolek (Enej) Gutek (Indios Bravos), Jelonek, Guma (Moskwa) - wykonali sztandarowe kawałki z historii punk rocka, tym samym kierując uwagę młodszych uczestników festiwalu do legend gatunku. Efekt był piorunujący! więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5
 • Poeci wyklęci

  Poeci wyklęci WU-HAE

  ROCK

  2013-12-02 Das Werk

  „Poeci Wyklęci" to czwarty album studyjny rockowej formacji WU-HAE. Teksty na płycie to subiektywny wybór poezji takich autorów jak Wojaczek, Bursa, Grochowiak, Iredyński czy Ratoń oraz teksty Bzyka i Guzika, liderów zespołu, napisanych specjalnie na tę okazję. więcej »

  OCEŃ:
  2/5
 • Piąty żywioł

  Piąty żywioł Turbo

  METAL

  2013-11-12 Metal Mind Productions

  Jak zapewnia wydawca, krążek prezentuje potężną dawkę klasycznego brzmienia, za jakie fani pokochali Turbo, ale w nowoczesnych aranżacjach. Nad produkcją albumu czuwał Perła (ex-Acid Drinkers, Guess Why). więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Piosenki kolonistów

  Piosenki kolonistów Variete

  ALTERNATIVE

  2013-11-12 2-47 Records

  “Piosenki kolonistów” to nowy album ulubionego zespołu polskiej inteligencji, Variete. Po pięciu latach powstała płyta, która zawiera 9 premierowych piosenek. więcej »

  OCEŃ:
  3.4/5
 • Proof Of Life

  Proof Of Life Scott Stapp

  ALTERNATIVE , ROCK

  2013-11-05 Wind-Up Records

  Drugi solowy album w dorobku Stappa. Artysta ma na swoim koncie wydaną w 2012r. płytę Sinner's Creed, na której zupełnie szczerze, bez cenzury dzielił się z fanami historią swojego życia – od konserwatywnego, fundamentalistycznego wychowania, poprzez wzrost popularności Creed, aż po walkę z uzależnieniem i wreszcie zapoczątkowanie solowej kariery. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Passaggio

  Passaggio Lavinia Meijer

  CLASSIC , BLUES

  2013-11-01 Sony Classical

  Nowy album Lavinii Passaggio zawiera utwory włoskiego kompozytora / pianisty Ludovico Einaudi. Artystka i kompozytor spotkali się dwa razy. Einaudi zachęcił ją do pracy nad wybranym wspólnie repertuarem oraz zatwierdził interpretacje kompozycji. więcej »

  OCEŃ:
  1/5