szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Progress

  Progress Take That

  ROCK , POP

  2010-11-15 Polydor

  Szósty studyjny album brytyjskiej formacji Take That nagrany z Robbiem Williamsem, który opuścił zespół w 1995 roku, ujrzał światło dzienne w listopadzie 2010 roku. więcej »

  OCEŃ:
  4.88/5
 • Prawo do bycia idiotą

  Prawo do bycia idiotą Dezerter

  ROCK , ALTERNATIVE

  2010-10-11 Mystic Production

  Nowy. pierwszy od 6 lat, studyjny album legendy polskiego punk rocka Dezerter "Prawo do bycia idiotą" to trzynaste wydawnictwo zespołu zawierające dwanaście premierowych kompozycji, które są najlepszym dowodem na to, że Dezerter jest w doskonałej formie. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Pete Yorn

  Pete Yorn Pete Yorn

  ROCK

  2010-09-28 Vagrant

  Piosenki napisane i zaśpiewane przez Pete'a Yorna, z brzmieniem nadanym im przez samego Franka Blacka z Pixies. Trudno wyobrazić sobie lepszy artystyczny mariaż. Amerykański wokalista, gitarzysta i kompozytor wciąż utrzymuje wysoką formę, którą zademonstrował na krążku "Break Up", nagranym wespół ze słynną aktorką Scarlett Johansson. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Postcards from A Young Man

  Postcards from A Young Man Manic Street Preachers

  ROCK , ALTERNATIVE

  2010-09-20 Columbia

  Najpopularniejszy zaangażowany brytyjski zespół Manic Street Preachers powraca z nową, studyjna płytą. Tak jakoś wychodzi, że od lat na zmianę nagrywają płyty bardziej lub mniej przebojowe – tym razem czas na absolutny hit! więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Pins and Needles

  Pins and Needles The Birthday Massacre

  ELECTRONIC , ROCK

  2010-09-14 Metropolis Records

  "Pins and Needles" to czwarty studyjny album kanadyjskiej grypy synth-rockowej The Birthday Massacre. Płyta ukazała się we wrześniu 2010 roku. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Pilgrim's Progress

  Pilgrim's Progress Kula Shaker

  ROCK

  2010-06-28 StrangeF.O.L.K.

  Czwarta płyta zespołu Kula Shaker. Zestaw promował singel "Peter Pan R.I.P". Kawałek trafił również na trzyutworową EP-kę wydaną na iTunes. Produkcją całości zajęli się muzycy - Crispian Mills i Alonza Bevan. więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5
 • Podobno nie ma już Francji

  Podobno nie ma już Francji Kumka Olik

  ROCK

  2010-05-28 Universal Music Polska

  Kumka Olik to jedna z najciekawszych młodych grup muzycznych w Polsce. Przez krytyków i publiczność uznana została za najważniejszy polski debiut roku 2009. więcej »

  OCEŃ:
  4.2/5
 • Pierwsze rozdanie

  Pierwsze rozdanie Jackknife

  ROCK

  2010-05-01 Sonic

  Debiutancka płyta zespołu określonego jako "najmłodsze odkrycie polskiej sceny rockowej". Muzyka utrzymana w klimatach hardrockowych z elementami bluesa. więcej »

  OCEŃ:
  0/5