szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Promises

  Promises The Boxer Rebellion

  ROCK , ALTERNATIVE

  2013-05-14 Absentee Recordings

  „Promises” to tytuł najnowszego albumu brytyjskiej grupy The Boxer Rebellion i zarazem czwarty krążek w historii zespołu. Efektem 18-miesięcznej pracy w londyńskim studio jest w pełni kompletny album, na którym każdy dźwięk jest perfekcyjnie dopracowanym detalem. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Prosto

  Prosto Kult

  ROCK

  2013-05-13 SP Records

  Szesnasty album w historii zespołu Kult, wydany nakładem S.P. Records. Według Kazika Staszewskiego "Prosto" to "najważniejsza płyta w dyskografii Kultu od lat. Wszystko zagrało jak trzeba, nic nie musieliśmy udowadniać". więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Paramore

  Paramore Paramore

  ROCK

  2013-04-04 Fueled By Ramen

  Wspaniałe, nominowane do Grammy trio Paramore z charyzmatyczną wokalistką Haley Williams, prezentuje doskonały czwarty studyjny krążek. Krążek, który jest jednocześnie nawiązaniem do muzycznej przeszłości i spojrzeniem w przyszłość. Nie bez kozery płyta nazywa się "Paramore". więcej »

  OCEŃ:
  4.98/5
 • Perestroika

  Perestroika Samokhin Band

  ROCK , ALTERNATIVE , BLUES

  2013-03-08

  Program Homosowietikus zaszczepiony we wczesnym dzieciństwie nie działał w moim organizmie jak trzeba... czasami dało się odczuć, że tutaj jest coś nie tak i tańczę walc w dzikim reweransie z jakimś intruzem. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • People, Hell and Angels

  People, Hell and Angels Jimi Hendrix

  ROCK , METAL

  2013-03-05 Sony

  Krążek "People, Hell and Angels" zawiera archiwalny materiał Jimiego Hendriksa. Album wypełni 12 wcześniej niepublikowanych piosenek. Materiał został zarejestrowany w Nowym Jorku pomiędzy 1968 i 1969 roku. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Push The Sky Away

  Push The Sky Away Nick Cave

  ROCK

  2013-02-18 Mystic Production

  18 lutego ukaże się piętnasty studyjny album Nick Cave & the Bad Seeds, "Push the Sky Away". - Wszedłem do studia z zaledwie garstką niekompletnych idei, to Bad Seeds przekształciło je w coś nadzwyczajnego - opowiada Cave. więcej »

  OCEŃ:
  4.67/5
 • Psychedelic Pill

  Psychedelic Pill Neil Young

  ROCK

  2012-11-05 Warner

  5 listopada 2012 roku ukazał się nowy album Neila Younga i jego zespołu Crazy Horse, "Psychedelic Pill". Materiał powstał tuż po zarejestrowaniu albumu "Americana". Sesja odbywała się Audio Casa Blanca. więcej »

  OCEŃ:
  1/5
 • Popkultura

  Popkultura Popkultura

  POP , ROCK

  2012-10-02 Universal Music Polska

  Popkultura, zespół warszawskiej alternatywy, znany ze scen festiwalowych debiutuje płytą POPKULTURA i singlem „Tajemnica”. więcej »

  OCEŃ:
  0/5